Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Odkryj, dlaczego Robert Kiyosaki inwestuje w Bitcoina – zaskakujące fakty!

Znany w całym finansowym świecie Robert Kiyosaki stawia odważną tezę na temat dalszych wzrostów Bitcoina. Poznaj szczegóły inwestycyjnego planu tego kultowego autora książek!

Opublikowano:
Odkryj, dlaczego Robert Kiyosaki inwestuje w Bitcoina – zaskakujące fakty!
Zdj.: depositphotos.com

Znany inwestor i autor Robert Kiyosaki ogłosił niedawno plany rozszerzenia swojego portfela inwestycyjnego poprzez zakup dodatkowych 10 bitcoinów przed kwietniem. Od dawna opowiada się za inwestowaniem w Bitcoina, złoto i srebro.

WZROSTY POD HALVING

Jego decyzja jest zgodna z nadchodzącym wydarzeniem halvingu dla Bitcoina w kwietniu 2024 r., które historycznie poprzedza hossę dla Bitcoina, Ethereum i innych altcoinów.

Halving zmniejsza nagrodę za wydobycie nowych bloków o połowę, co ma zmniejszyć nową podaż Bitcoina, potencjalnie prowadząc do presji wzrostowej na jego cenę.

Kiyosaki przewiduje, że do września 2024 r. wartość Bitcoina może wzrosnąć nawet do 100 000 USD, odzwierciedlając optymizm wielu inwestorów obserwujących zainteresowanie instytucjonalne i historyczne ruchy cen na rynku.

Kiyosaki docenia fundusze ETF spot na Bitcoin

Zdj.: depositphotos.com
Fundusz giełdowy ETF na Bitcoin
Inwestowanie w Bitcoina przez ETFy

Oprócz całych bitcoinów, Kiyosaki podkreśla dostępność inwestowania we ułamki Bitcoina za pośrednictwem Exchange Traded Funds (ETF) i poszczególnych Satoshi, najmniejszej jednostki Bitcoina.

Sugeruje, że posiadanie ułamka może potencjalnie doprowadzić do posiadania całego Bitcoina do końca roku, co czyni go integracyjną okazją inwestycyjną dla szerszego grona inwestorów.

Kiyosaki koncentruje się głównie na kryptowalutach, ale zaleca również inwestowanie w srebrne monety.

Powołując się na informacje od swojego przyjaciela Andy’ego Schectmana, Kiyosaki podkreśla potencjalny niedobór zapasów srebra, zwracając uwagę na własne znaczne zamówienie na “śmieciowe” srebro, które odnosi się do amerykańskich monet wybitych ponad 64 lata temu.

Ponieważ perspektywy Kiyosakiego pozostają optymistyczne, inwestorom zaleca się dokładne rozważenie swojej sytuacji finansowej przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych, zdając sobie sprawę z nieodłącznego ryzyka.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.