Finlio.pl logo
Menu

Finlio.pl to Twój obiektywny przewodnik po świecie finansów

Czym jest Finlio.pl?

Finlio to serwis, który stawia sobie za cel nauczanie i informowanie czytelników w zakresie finansów osobistych, inwestycji i handlu na giełdzie papierów wartościowych.

Jesteś odnoszącym sukcesy traderem, który szuka rzetelnego źródła informacji? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tradingiem i szukasz odpowiedniego instrumentu finansowego?

Tak czy inaczej, trafiłeś we właściwe miejsce.

My w Finlio.pl mamy ambitny cel. Chcemy być najlepszym źródłem rzetelnych informacji zarówno dla początkujących, jak i fachowców, pomagając im w rozwiązywaniu problemów związanych z finansami, inwestycjami czy tradingiem. Przedstawiamy skomplikowane tematy w prosty, a zarazem jasny i obszerny sposób.

Co inni mówią o naszej pracy?

Często odwiedzam stronę Finlio.pl i doceniam, że autorzy z pasją publikują dokładnie to, czego potrzebuje przeciętny trader – czy to gorące newsy ze świata akcji, kryptowalut lub rynku forex, czy ponadczasowe artykuły edukacyjne i wywiady, których nigdy nie jest dosyć.
Vladimír Holovka
Vladimír Holovka
XTB, Zastępca Dyrektora Regionalnego
Zespół Finlio.pl tworzą profesjonaliści i ludzie, którzy wiedzą co robią. W naszej firmie regularnie odwiedzamy tę stronę i bardzo miło nam widzieć, jak się ona rozwija i rośnie. Szczególnie doceniamy edukację w zakresie obrotu akcjami.
Juraj Jelisejev
Juraj Jelisejev
RoboMarkets, Menedżer

Kim jesteśmy?

Traderami, inwestorami i pasjonatami rynków finansowych. Każdy z nas interesuje się czymś innym, ale łączy nas zainteresowanie światem finansów, tradingiem i nowoczesnymi technologiami. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi.

Nasza długa podróż rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy założyliśmy czeski projekt Finex.cz. Jako początkujący sami potrzebowaliśmy rzetelnego źródła informacji, ale nie były to łatwe poszukiwania. Niektóre portale, jeśli dobrze im zapłacą, to wychwalą cokolwiek w najpiękniejszych słowach. Niezależnie od tego, czy jest to dobre dla czytelnika, czy nie. Polecanie niekorzystnych ofert i wątpliwych firm nie jest rzadkością wśród serwisów internetowych.

Takie podejście nie bardzo nam odpowiadało, dlatego postanowiliśmy pójść własną drogą – chcieliśmy po prostu zrobić to inaczej. I udało się. W ciągu zaledwie kilku lat, razem z naszym zespołem, udało nam się osiągnąć pozycję czołowego czesko-słowackiego magazynu finansowego, odwiedzanego przez setki tysięcy czytelników na miesiąc. A to na pewno jeszcze nie koniec. Czy z Finlio.pl uda nam się osiągnąć to samo? Uważamy, że tak.

Dzięki wymienionemu czeskiemu projektowi i wieloletniemu doświadczeniu zebraliśmy ogromną ilość cennych informacji, którymi teraz chcemy się podzielić z Wami, czytelnikami Finlio.pl.

W naszej filozofii na przestrzeni lat nic się nie zmieniło. Tak jak w przeszłości, tak i teraz, wraz z naszym polskim zespołem redaktorów, mamy na celu oferować Ci prawdziwą wartość i być Twoim niezawodnym sojusznikiem na drodze do wolności finansowej.

Wszystkie nasze artykuły tworzone są z wielką starannością. Nie staramy się produkować ogromu niskiej jakości tekstów – nasze treści są sprawdzone i spójne. Powstają w głowach ludzi, którzy naprawdę znają się na temacie. Niezależnie od tego, czy mowa o kryptowalutach, akcjach czy towarach, możesz zaufać naszym tekstom. A co najważniejsze – zawsze nauczysz się czegoś nowego!

A teraz konkretnie, kto stoi za Finlio.pl?

Zespół Finlio.pl

Finlio.pl - Co dla Ciebie tworzymy

Co dla Ciebie tworzymy?

  • Artykuły edukacyjne – interesuje Cię, jak zapłacić podatek z obrotu akcjami lub jak inwestować w ETFy? Sprawdź u nas
  • Recenzje firm – sprawdź je z nami, zanim zdecydujesz się powierzyć im swoje pieniądze
  • Recenzje aktywów – interesują Cię szczegóły dotyczące konkretnych akcji, kryptowalut czy towarów? U nas je znajdziesz
  • Wywiady – z inspirującymi i doświadczonymi fachowcami, pełne porad i przydatnego know-how
  • Analizy i badania – pokazujemy na żywo nasze transakcje, zagrania oraz ich wyniki
  • Poradniki – przeprowadzimy Cię krok po kroku przez każdy zakątek świata handlu online
  • Newsy – nie przegap żadnej okazji
  • I inne cenne materiały

Dlaczego warto odwiedzać Finlio.pl?

Nie zawiedziemy Cię. Naszym celem jest pomoc czytelnikom w dziedzinie finansów, i to nie tylko w świecie tradingu czy inwestowania.

Chcemy poprawić znajomość finansów i inwestycji w Polsce oraz pomóc Ci w chwilach niepewności.

Niezależnie od tego, czy nie radzisz sobie z podatkami, szukasz odpowiedniego brokera, zmagasz się z analizą techniczną czy handlujesz bitcoinami, jesteśmy tu dla Ciebie.

Jeśli nie możesz znaleźć u nas odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Portal finansowy Finlio.pl jest przeznaczony dla Ciebie, dlatego lubimy go tworzyć z myślą o życzeniach i potrzebach naszych czytelników. Wyślij nam pytanie prywatnie przez formularz kontaktowy lub zapytaj bezpośrednio w dyskusji – zawsze otrzymasz odpowiedź.

Dlaczego warto odwiedzać Finlio.pl?
Operatorem strony jest
FINEX MEDIA s.r.o.
Siedziba: Bělehradská 858/23, Praga 2 - Vinohrady
IČ 08446563
DIČ CZ08446563

Zapraszamy do współpracy

Piszemy profesjonalne artykuły z naciskiem na jasność, zrozumiałość, zwięzłość i wartość dla czytelnika. Mówisz, że znasz się na tradingu? I że możesz budować na jakości, jaką oferujemy naszym czytelnikom?

Osoby szczerze zainteresowane światem finansów są przez nas witane z otwartymi rękoma. Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami

Reklamuj się u nas

Postawmy sprawę jasno: nie zgadzamy się na współpracę z każdym. Dbamy o naszych czytelników i nie zaoferujemy im niczego, czego sami nie uznaliby za ciekawą lub korzystną ofertę.

Jeśli jednak jesteś pewien, że masz świetny produkt, my z kolei mamy dużo świetnych czytelników interesujących się tradingiem i inwestowaniem. Idealna publiczność właśnie dla Ciebie.

Reklamuj się u nas
Finlio.pl logo