Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Finlio.pl

Pomagamy podejmować mądre decyzje finansowe

Finlio jest źródłem sprawdzonych informacji dla stale rosnącej liczby czytelników

Już od kilku lat dzielimy się z naszymi czytelnikami praktycznymi, obiektywnymi i, co najważniejsze, opartymi na osobistym doświadczeniu treściami ze świata finansów i inwestowania.

Jesteśmy dumni, że wśród naszych czytelników znajdują się zarówno doświadczeni traderzy, jak i osoby, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją przygodę na giełdzie.

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć swoje pierwsze konto oszczędnościowe, czy jesteś doświadczonym specem od finansów, na naszej stronie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Budujemy najlepszą platformę inwestycyjną i finansową. Krok po kroku i wciąż z taką samą energią jak przed laty. Maciej Bajer i Wojciech Machek, założyciele Finlio.pl, na czele od 2014 roku

Finlio to platforma, na której każdy może znaleźć coś dla siebie

Stale rozwijający się portal

Codzienne wiadomości, recenzje produktów i usług oraz obszerne, a jednocześnie intrygujące przewodniki. Finlio.pl przedstawi Ci świat finansów w praktyczny i łatwy do zrozumienia sposób.

Artykuły, recenzje, newslettery

Doświadczeni członkowie zespołu Finlio.pl przygotowują dla czytelników obszerne recenzje produktów inwestycyjnych, profile spółek giełdowych, artykuły na temat wszelkiego rodzaju zagadnień ze świata inwestowania i finansów oraz newslettery.

Portfolio Tracker

Jesteś inwestorem? Damy Ci narzędzie do śledzenia wyników Twojego portfela. Bezpłatnie, w ramach Klubu Finlio.

Finlio.pl w liczbach

400 000+

Średnia liczba użytkowników, którzy co miesiąca odwiedzają czeską wersję naszego portalu.

35-54 lat

Przeciętny czytelnik Finlio.pl jest w wieku produkcyjnym i zarządza portfelem inwestycyjnym o wartości powyżej 20 000 złotych.

700 000+

Liczba artykułów, którą nasi użytkownicy przeczytają w ciągu miesiąca.

19

Doświadczonych członków zespołu, których łączy jedna pasja.

Opcje reklamowe można znaleźć tutaj

 • "Doceniam, że na tych stronach publikowane są dokładnie takie informacje, jakich potrzebuje zwykły przedsiębiorca."

  Często odwiedzam stronę Finlio.pl i doceniam, że autorzy z pasją publikują dokładnie to, czego potrzebuje przeciętny trader – czy to gorące newsy ze świata akcji, kryptowalut lub rynku forex, czy ponadczasowe artykuły edukacyjne i wywiady, których nigdy nie jest dosyć.

  Vladimír Holovka
  Vladimír Holovka

  XTB, Zastępca Dyrektora Regionalnego

 • "Zespół Finlio tworzą profesjonaliści i ludzie, którzy znają się na tym, co robią."

  Zespół Finlio.pl tworzą profesjonaliści i ludzie, którzy wiedzą co robią. W naszej firmie regularnie odwiedzamy tę stronę i bardzo miło nam widzieć, jak się ona rozwija i rośnie. Szczególnie doceniamy edukację w zakresie obrotu akcjami.

  Juraj Jelisejev
  Juraj Jelisejev

  RoboMarkets, Menedżer

Chcemy tworzyć tak dobre, jakościowe i obiektywne treści, jakie sami wykorzystamy do zarządzania własnymi finansami

Mamy rok 2014. Wojciech, Maciej i ich przyjaciele są zirytowani faktem, że w krajowych mediach nie można polegać na treściach dotyczących świata inwestycji i finansów. Wszelkie dostępne informacje są za płytkie, zafałszowane lub sztucznie przekręcone.

Dlatego też szybko powstała pierwsza wersja portalu Finlio, oparta na wizji tworzenia treści według jasnych zasad, które obowiązują do dziś:

 • Osobiste doświadczenie – Sami dokładnie testujemy produkty, usługi i narzędzia, o których tworzymy treści. Jesteśmy obiektywni, bezstronni i sami wyrabiamy sobie zdanie na dany temat.
 • Zrozumiałość – Świat finansów i inwestowania nie powinien być domeną wyłącznie profesjonalistów w garniturach. Chcemy, aby był dostępny dla każdego. Nasze treści są więc przejrzyste, zrozumiałe i dostępne dla każdego.
 • Odpowiedzialność – Ostrzegamy naszych czytelników przed oszustwami inwestycyjnymi i niekorzystnymi ofertami. Uratowaliśmy środki pieniężne setek osób przed oszustwami związanymi z kryptowalutami.

Droga od bloga do wszechstronnej platformy

2014

Wojciech i Maciej założyli pierwszą stronę internetową poświęconą handlowi w Internecie. Zaczynamy.

2016

Wykraczamy poza granice naszego kraju i po raz pierwszy tworzymy treści w innych językach. To wspaniałe doświadczenie, które pozwoliło nam zdać sobie sprawę, że aby w pełni rozwinąć nasz pomysł, musimy najpierw osiągnąć szczyt na rynku w kraju, z którego pochodzimy.

2018

Oprócz tradingu on-line, na naszej stronie pojawia się coraz więcej treści na temat inwestowania długoterminowego lub pasywnego.

2019

Poszerzamy nasz zespół współpracowników, do którego dołączają ekonomiści, doświadczeni inwestorzy, analitycy, traderzy oraz eksperci od kryptowalut.

2020

Nasz serwis rośnie i przekracza granicę 100 000 czytelników miesięcznie. Uruchamiamy własne zaawansowane narzędzia – Portfolio Tracker, szczegółowe porównanie produktów, a nawet kantora kryptowalut.

2022

Świętujemy przekroczenie granicy 375 000 czytelników miesięcznie. Wdrażamy nową strategię działania, uruchamiamy nową, przejrzystą i szybką stronę internetową, a w przygotowaniu są nowe usługi, takie jak uruchomienie serwisu Finlio.pl.

Dołącz do naszego zespołu

Finlio rozwija się tak szybko, jak sam świat finansów i inwestycji. Jeśli inwestowanie to Twoja pasja, z pewnością będziemy się dobrze dogadywać.

Dowiedz się więcej

Reklamuj się i dotrzyj do najwyższej jakości odbiorców

Nasi partnerzy potwierdzają, że reklama na naszej stronie przynosi im najwyższej jakości klientów. Dowiedz się, jak się reklamować.

Dowiedz się więcej