Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Wzrosty altcoinów: Floki Inu i Shiba Inu przyciągają inwestorów

W tle hossy na Bitcoinie rozgrywa się szaleństwo na altcoinach, zwłaszcza na pozbawionych większej wartości fundamentalnej tak zwanych "meme coinach", zwłaszcza Floki Inu i Shiba.

Opublikowano:
Wzrosty altcoinów: Floki Inu i Shiba Inu przyciągają inwestorów
Zdj.: depositphotos.com

Rynek kryptowalut doświadczył ostatnio gwałtownego wzrostu wartości, a różne aktywa cyfrowe odnotowały znaczny wzrost cen. Wśród nich uwagę przykuł Floki Inu, memecoin inspirowany psem Elona Muska.

W ciągu ostatniego tygodnia jego kapitalizacja rynkowa gwałtownie wzrosła z 519,4 mln USD do 1,84 mld USD, zapewniając 64. pozycję wśród największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Godnym uwagi wydarzeniem jest oficjalne notowanie Floki Inu na singapurskiej giełdzie kryptowalut Coinhako, regulowanej przez Monetary Authority of Singapore.

Notowanie to zwiększa dostępność, umożliwiając singapurskim użytkownikom kryptowalut zakup Floki Inu za SGD i USD na regulowanej giełdzie, potencjalnie zwiększając jej atrakcyjność inwestycyjną.

Na czym opierają się wzrosty meme coinów?

Zdj.: wikipedia.org
właściciel psa Floki
Floki to pies… Elona Muska!

Podczas gdy wiele memecoinów nie ma praktycznego zastosowania, Floki Inu wyróżnia się, ponieważ jest akceptowana jako metoda płatności na AliExpress.

Ponadto jego staking jest dostępny na platformie TokenFi, co wskazuje na użyteczność, która może wspierać jego wzrost.

Inny memecoin, Shiba Inu, kontynuuje swoją trajektorię wzrostową, a jego obecna cena sygnalizuje znaczny wzrost.

Nadchodząca aktualizacja może zadziałać ponadto jako katalizator dla Shiba Inu, aby przebić kolejne poziomy oporu w perspektywie krótkoterminowej.

Inwestorzy i entuzjaści uważnie monitorują te wydarzenia, ponieważ mogą one wskazywać przyszłe kryptowalutowe trendy i możliwości inwestycyjne. Inwestowanie w meme coiny jest bardzo ryzykowne, ale stopy zwrotu bywają spektakularne.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.