Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Dogecoin może wyraźnie wzrosnąć! Szokujące prognozy dla popularnego memecoina

Memcoiny zawładnęły wyobraźnią inwestorów kryptowalutowych! Znany ze swojego żartobliwego pochodzenia i wsparcia Elona Muska, Dogecoin przeżywa zaś gwałtowny wzrost popularności.

Opublikowano:
Dogecoin może wyraźnie wzrosnąć! Szokujące prognozy dla popularnego memecoina
Zdj.: depositphotos.com

Dane on-chain ujawniają stały wzrost liczby aktywnych adresów DOGE, która wynosi obecnie około 7,3 miliona. Dogecoin, wspierany przez Elona Muska i powiązane z nim firmy, ma wycenę rynkową wynoszącą ponad 23 mld USD, co zapewnia mu pozycję w dziesiątce najbardziej wartościowych aktywów cyfrowych.

BYCZY TREND

Analityk kryptowalut Ali Martinez zaobserwował wzorce w ruchach cen Dogecoina przypominające poprzednie cykle wzrostu.

Martinez przewiduje, że DOGE może zbliżyć się do poziomu 1 USD w nadchodzących tygodniach, wskazując na rosnące wyższe szczyty i wyższe dołki.

Inna znana postać w społeczności handlu kryptowalutami, Altcoin Sherpa, podzieliła się optymistyczną prognozą dla Dogecoina, wierząc, że może on osiągnąć 0,40 USD, co stanowi potencjalny wzrost o około 147% w stosunku do obecnego poziomu.

Jakie są powody do rajdu Dogecoina?

Zdj.: depositphotos.com
moneta z pieskiem
Pieseł to już memowa legenda

Sherpa wymienia potencjał zwiększonego zainteresowania inwestorów detalicznych i wpływ szumu w mediach społecznościowych”, w szczególności tweetów dyrektora generalnego Tesli Elona Muska, jako czynniki, które mogą ożywić wykres memecoina.

“Wieloryby”, czyli inwestorzy posiadający duże ilości kryptowalut, zgromadzili około 700 milionów DOGE w ciągu ostatnich dni, o wartości około 112 milionów dolarów. Taki poziom akumulacji może sygnalizować zbliżający się wzrost ceny tego pieskowego alt-coina.

Warto w tym miejscu odnotować, że podobną, byczą trajektorię wykazują inne szybko rosnące memcoiny, na czele z projektami takimi jak Bonk, Pepe, czy Floki.

Rosnące zainteresowanie Dogecoinem znajduje odzwierciedlenie nie tylko w optymistycznych prognozach analityków, ale także w rosnącej aktywności dużych inwestorów. Czy zatem czeka na rajd na coinach związanych z “piesełem”?

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.