Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Shiba Inu ogłasza rewolucyjną inicjatywę na rok 2024! Co to oznacza dla Web3?

Jedeh z najbardziej popularnych memecoinów, Shiba Inu prezentuje nową funkcjonalność, która może spowodować, że wartość tego projektu znacząco wzrośnie - poznaj szczegóły!

Shiba Inu ogłasza rewolucyjną inicjatywę na rok 2024! Co to oznacza dla Web3?
Zdj.: depositphotos.com

Zespół stojący za kryptowalutą Shiba Inu ogłosił swoją główną inicjatywę na rok 2024 we współpracy z firmą D3 Global zajmującą się infrastrukturą domen. Inicjatywa o nazwie “Shibdentity” ma na celu przedefiniowanie tożsamości cyfrowej w ekosystemie Web3 poprzez wprowadzenie unikalnych cyfrowych person zwanych Shib Names, w celu uproszczenia i zabezpieczenia cyfrowej obecności użytkowników. Jest to też niejako wyzwanie rzucone innym mem-coinom, takim jak Dogecoin czy BONK.

Info

Shytoshi Kusama, główny deweloper stojący za SHIB, był głośnym orędownikiem tej transformacyjnej zmiany. Kusama wyobraża sobie domenę .shib jako wieloaspektowe narzędzie, umożliwiające użytkownikom hostowanie różnorodnych treści online, zarządzanie komunikacją cyfrową i usprawnianie transakcji, a wszystko to pod szyldem ich unikalnej nazwy Shib.

W miarę postępów inicjatywy, osoby fizyczne są zapraszane do udziału w fazie rejestracji wstępnej, zabezpieczając swoje unikalne nazwy Shib w oczekiwaniu na szerszą integrację w Internecie. Inicjatywa ta stanowi znaczący krok naprzód w ewolucji tożsamości cyfrowej w ekosystemie Web3, odzwierciedlając zaangażowanie Shiba Inu w pionierskie, przełomowe postępy w tej dziedzinie.

Shib Names już wkrótce będzie rynkowym standardem?

Zdj.: Depositphotos.com
altcoiny
Shiba Inu to jeden z wielu altcoinów

Wspólny wysiłek koncentruje się na zapewnieniu użyteczności i intuicyjności Shib Names, integrując je z codziennym cyfrowym życiem użytkowników. Celem jest uczynienie wysyłania tokenów tak łatwym, jak wysyłanie wiadomości e-mail, przy użyciu unikalnej nazwy *SHIB Name.

Wizja Shiba Inu jest ekspansywna, a jej celem jest osadzenie nazw Shib w strukturze Internetu, uproszczenie transakcji i wspieranie bardziej połączonego cyfrowego świata za sprawą możliwości, jakie dają kryptowaluty.

Korzystanie z SHIB Names ma być docelowo tak proste, jak wysyłanie e-maila.

Na jakim etapie jest ten ciekawy projekt? Cóż, obecnie trwa wstępna rejestracja Shib Name, umożliwiająca użytkownikom zarezerwowanie unikalnych identyfikatorów przed oficjalnym wdrożeniem. Ta wstępna faza ma kluczowe znaczenie, oferując użytkownikom możliwość zabezpieczenia swojej cyfrowej tożsamości w oczekiwaniu na szerszą integrację Shib Name w całym Internecie.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.