Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Bybit wyprzedza Coinbase i zajmuje drugie miejsce wśród giełd kryptowalut

Bybit Exchange umocnił ostatnio swoją pozycję w handlu kryptowalutami. Wyprzedziła ona Coinbase i stała się drugą co do wielkości giełdą kryptowalut pod względem obrotu.

Bybit wyprzedza Coinbase i zajmuje drugie miejsce wśród giełd kryptowalut
Zdj.: depositphotos.com

Osiągnięcie to zostało podkreślone przez podwojenie udziału Bybit w rynku z 8% w październiku do 16% w marcu, zgodnie z raportem Kaiko.

DLACZEGO BYBIT SIĘ ROZWIJA

Opłaty Bybit pozostają konkurencyjne, ściśle dostosowując się do liderów branży, takich jak Binance i OKX, co czyni ją atrakcyjną platformą dla świadomych kosztów traderów.

Innowacje były również napędem wzrostu Bybit. Giełda wprowadziła funkcje zorientowane na użytkownika, w tym ujednolicone konto handlowe, zwiększające doświadczenie handlowe i użyteczność platformy.

Co więcej, Bybit sprawnie poruszał się w krajobrazie regulacyjnym, wykorzystując reakcje rynku na wyzwania regulacyjne, przed którymi stanął między innymi Coinbase. Bybit przyciągnął inwestorów poszukujących alternatywnych platform ze stabilnymi operacjami i zgodnością z przepisami.

Wzrost Bybit w porównaniu do konkurencji

coinbase-binance
Coinbase i Binance mają silnego konkurenta – to Bybit!

Wzrost Bybit jest szczególnie zauważalny w porównaniu z jego głównymi konkurentami kryptowalutowymi.

Podczas gdy giełda kryptowalut Binance utrzymuje swoją pozycję największego CEX pod względem wolumenu obrotu, konkurencyjna struktura opłat i strategiczne innowacje Bybit sprawiły, że stał się on potężnym konkurentem.

Prześcignięcie Coinbase przez Bybit jest świadectwem jego szybkiego wzrostu i zdolności adaptacyjnych w zdobywaniu udziału w rynku.

W obliczu wyzwań prawnych i kontroli regulacyjnej Coinbase odnotował jedynie marginalny wzrost udziału w rynku w porównaniu do znacznego wzrostu Bybit. Podkreśla to zwinność Bybit i zdolność reagowania na rynek krypto.

Bybit świetnie wykorzystał możliwości rynkowe w obliczu niepewności regulacyjnej.

Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit, podkreśla zaangażowanie giełdy w zapewnianie konkurencyjnych opłat, bezpiecznej platformy handlowej i innowacyjnych produktów.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.