Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Aż 90% posiadaczy Toncoinów zarobiło! Skąd bierze się siła tej kryptowaluty?

Kojarzona z manią na memcoiny kryptowaluta Toncoin cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku krypto. Ostatnie dane wskazują na gwałtowny wzrost jej popytu i akumulacji.

Aż 90% posiadaczy Toncoinów zarobiło! Skąd bierze się siła tej kryptowaluty?
Zdj.: depositphotos.com

Pomimo niewielkiego spadku otwartego zainteresowania, ogólne perspektywy dla TON pozostają optymistyczne, a wszyscy posiadacze mogą wkrótce osiągnąć zysk.

TONCOIN NABIERA WIATRU W ŻAGLE

Liczba adresów TON na wszystkich poziomach rośnie, co sugeruje zwiększone zainteresowanie i zaufanie do kryptowaluty.

Według danych z IntoTheBlock, platformy analitycznej blockchain, 90% posiadaczy Toncoinów przynosi obecnie zyski, podczas gdy tylko 1% ponosi straty. Pozostali posiadacze są na progu rentowności.

Ten pozytywny rozkład zysków można powiązać z obecną ceną TON na giełdach kryptowalutowych, która w miarę ustabilizowała się po sporych wzrostach przypadających na poprzednie miesiące!

Wskaźniki faworyzują Toncoina

Zdj.: Depositphotos.com
altcoiny
Toncoin to popularny altcoin

Ten wzrost akumulacji sugeruje, że coraz więcej uczestników rynku przyjmuje Toncoina, zwiększając tym samym jego popyt.

Metryka Global In/Out of Money (GIOM), która analizuje adresy, które zakupiły TON w określonych przedziałach cenowych w celu zidentyfikowania poziomów wsparcia i oporu, również wspiera bycze prognozy.

Biorąc pod uwagę silne wsparcie i rosnący popyt, przełamanie dotychczasowych barier oporu może być osiągalne dla tego sławnego już altcoina. Jeśli tak się stanie, cena TON może potencjalnie ponownie przetestować poprzednie maksimum, umieszczając 100% posiadaczy w strefie zysku.

Toncoin wykazuje duży potencjał w obliczu rosnącego popytu i akumulacji.

Podczas gdy spadek otwartych odsetek może stanowić krótkoterminowe wyzwanie, ogólny nastrój na rynku pozostaje pozytywny.

Jeśli obecne trendy się utrzymają, TON może przebić się przez poziomy oporu i osiągnąć nowe szczyty, przynosząc korzyści wszystkim posiadaczom. Inwestorzy powinni uważnie obserwować dynamikę rynku i być przygotowani na potencjalne wahania, ale długoterminowe perspektywy dla Toncoina wydają się obiecujące.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.