Zacznij pisać, a wyniki wyszukiwania pojawią się tutaj...

PLN

Binance walczy o uwagę kobiet… wprowadzając perfumy Crypto!

Wokół największej światowej giełdy krypto, Binance, dużo się dzieje. Z jednej strony zwiększa obroty i wprowadza nowe produkty, z drugiej, pozostaje na celowniku regulatora!

Opublikowano:
Binance walczy o uwagę kobiet… wprowadzając perfumy Crypto!
Zdj.: depositphotos.com

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, stoi w obliczu wyzwań prawnych i podejmuje inicjatywy mające na celu zwiększenie przede wszystkim udziału kobiet.

Pomimo kwestii prawnych, w tym ugody o wartości 4,3 miliarda dolarów z Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, ogólne przychody handlowe Binance w lutym osiągnęły najwyższy poziom od sześciu miesięcy. Świetnie radzi sobie także kurs kryptowaluty BNB, przekraczając już 500 dolarów.

Przychody Binance rosną wraz z powrotem hossy na krypto. Giełda stara się zwłaszcza przyciągnąć kobiety!

Jednak amerykański oddział firmy stanął w obliczu znacznych zwolnień i 75% redukcji przychodów z handlu z powodu pozwu ze strony SEC.

Binance wprowadza… perfum o zapachu krypto!

Zdj.: binance.com
perfumy Crypto
Flakon perfum Binance

Aby zaradzić nierówności płci na rynku kryptowalut, Binance przyjęło niekonwencjonalne podejście, wprowadzając limitowaną edycję zapachu o nazwie “CRYPTO” lub “Eau de Binance” w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Zapach, zawierający orzeźwiające nuty, jest częścią kampanii mającej na celu wysłanie wiadomości do kobiet o ich roli w rewolucji kryptograficznej.

KONTROWERSYJNA KAMPANIA

Mimo to kampania spotkała się z krytyką za protekcjonalność i utrwalanie stereotypów, a niektórzy nazwali ją mizoginiczną i marketingową pomyłką.

Sukces kampanii i jej wpływ na przełamywanie barier dla kobiet w przestrzeni kryptowalutowej dopiero się okaże, a opinie na temat jej skuteczności są podzielone.

W miarę jak Binance radzi sobie z wyzwaniami prawny i public relations, jego zdolność do słuchania opinii i dostosowywania strategii marketingowych będzie miała kluczowe znaczenie dla zaangażowania bardziej zróżnicowanej publiczności i kształtowania jej przyszłości w szybko rozwijającej się branży kryptowalut.

Podobał Ci się ten artykuł?
0
0

Autor

Na rynkach giełdowych inwestuję już ponad 12 lat. Od 5 lat interesuję się również kryptowalutami. Na codzień pracuję w sektorze finansowym, więc mam bieżące rozeznanie w świecie gospodarki i ekonomii. Cenię przede wszystkim solidną analizę fundamentalną przedsiębiorstw oraz inwestowanie długoterminowe.

Czytaj więcej

Udostępnij ten artykuł

Może Cię zainteresować

Dyskusja (0 komentarzy)

Dołącz do dyskusji

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Zaloguj się i bądź pierwszy! Opublikuj swoje przemyślenia i rozpocznij dyskusję.

Opinie
TOP Brokerzy giełdowi
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
51% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.