Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Qiagen

Akcje Qiagen (QGEN) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Qiagen

Notowania akcji Qiagen (QGEN)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Qiagen (QGEN)

Firma QIAGEN N.V. oferuje rozwiązania od próbki do wglądu, które przekształcają materiały biologiczne w wgląd molekularny na całym świecie. Firma dostarcza podstawowe materiały technologiczne do próbek, takie jak zestawy do stabilizacji i oczyszczania kwasów nukleinowych dla materiałów podstawowych, ręczne i zautomatyzowane przetwarzanie dla genotypowania, ekspresji genów oraz analizy wirusów i bakterii, a także membrany krzemionkowe i technologie magnetycznych kulek.

Materiały technologiczne do próbek wtórnych obejmują zestawy i komponenty do oczyszczania kwasów nukleinowych z materiałów wtórnych, oraz instrumenty do oczyszczania kwasów nukleinowych i akcesoria. Firma oferuje również test interferonu gamma dla badania gruźlicy oraz testy dla monitorowania po przeszczepie i monitorowania obciążenia wirusowego; testy prenatalne i wykrywania chorób przenoszonych drogą płciową i HPV, a także testy do analizy wariantów genetycznych, takich jak mutacje, insercje, delecje i fuzje; oraz instrumenty od próbki do wglądu, w tym jednoetapowa analiza molekularna zespołów trudnych do zdiagnozowania i zintegrowane testy PCR.

Ponadto, firma oferuje materiały do PCR, takie jak zestawy do PCR ilościowego, odwrotnej transkrypcji i kombinacje zestawów do analizy ekspresji genów, genotypowania i regulacji genów oraz instrumenty i technologie; materiały do testów identyfikacji człowieka i kryminalistyki, w tym testy STR do identyfikacji człowieka i testy do kontaminacji żywności; instrumenty PCR, w tym rozwiązania PCR cyfrowego; oraz opracowane i skonfigurowane materiały OEM.

Ponadto, firma oferuje predefiniowane i niestandardowe panele genów NGS, zestawy do przygotowania bibliotek i komponenty oraz amplifikację całego genomu; materiały i instrumenty QIAGEN, a także rozwiązania bioinformatyczne; oraz niestandardowe usługi laboratoryjne i genomowe. Obsługuje klientów z dziedziny diagnostyki molekularnej, akademickich, farmaceutycznych i testów stosowanych. Firma została założona w 1986 roku i ma siedzibę w Venlo, w Holandii.

Inwestuj w akcje Qiagen

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Qiagen? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Qiagen z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Qiagen. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Qiagen jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Qiagen. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Qiagen, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Qiagen lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Qiagen (QGEN)

Nazwa firmyQiagen
TickerQGEN
Oficjalna strona internetowahttps://corporate.qiagen.com/investor-relations/
Data założenia1984
SektorOpieka zdrowotna
BranżaNarzędzia i usługi dla nauk humanistycznych
Wypłaca dywidendę

Qiagen cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
29. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
28. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
27. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
26. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
25. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
24. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
23. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
22. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
21. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
20. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
19. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
18. 09. 2023 Ładowanie... QGEN
17. 09. 2023 Ładowanie... QGEN

Oceń akcje Qiagen


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo