Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Zynex

Akcje Zynex (ZYXI) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Zynex

Notowania akcji Zynex (ZYXI)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Zynex (ZYXI)

Zynex, Inc. to firma, która projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia medyczne do leczenia przewlekłego i ostrych bólów oraz do aktywacji i ćwiczenia mięśni w celach rehabilitacyjnych za pomocą stymulacji elektrycznej. Firma oferuje urządzenie NexWave, które jest dwukanalowym, wielomodalnym urządzeniem do interferencyjnego prądu, przezskórnego stymulowania nerwów elektrycznych oraz stymulacji elektrycznej mięśni (NMES), które jest sprzedawane lekarzom i terapeutom przez przedstawicieli handlowych. Ponadto, firma dostarcza produkty pod własną marką, w tym elektrody do dostarczania prądu elektrycznego do ciała oraz baterie do stosowania w produktach elektroterapeutycznych.

Zynex, Inc. dystrybuuje również Comfortrac/Saunders do trakcji szyjnej, JetStream do terapii ciepłem/zimnem, LSO Back Braces do podparcia lędźwiowego oraz ortezy na kolana do podparcia kolan. Dodatkowo, firma oferuje Zynex Fluid Monitoring System (CM-1500), który jest urządzeniem medycznym do monitorowania względnych zmian objętości płynów, stosowanym w salach operacyjnych i salach pooperacyjnych do wykrywania utraty płynów podczas operacji i wewnętrznego krwawienia podczas rekonwalescencji.

Zynex, Inc. sprzedaje również Zynex Wireless Fluid Monitoring System (CM-1600), które jest nieinwazyjnym urządzeniem monitorującym, zaprojektowanym do pomiaru względnych zmian objętości płynów u pacjentów dorosłych. Firma oferuje również NiCO CO-Oximeter, który jest laserowym, nieinwazyjnym ko-oksymetrem oraz HemeOx tHb Oximeter, który jest laserowym pulsoksymetrem do pomiaru całkowitej hemoglobiny.

Produkty firmy Zynex, Inc. znajdują zastosowanie w zarządzaniu i kontrolowaniu bólu, rehabilitacji po udarze i urazach rdzenia kręgowego, monitorowaniu hemodynamicznym oraz monitorowaniu pulsoksymetrycznym. Firma sprzedaje swoje produkty głównie w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem własnej siły sprzedaży. Zynex, Inc. została założona w 1996 roku i ma swoją siedzibę w Englewood, Kolorado.

Inwestuj w akcje Zynex

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Zynex? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Zynex z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Zynex. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Zynex jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Zynex. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Zynex, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Zynex lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Zynex (ZYXI)

Nazwa firmyZynex
TickerZYXI
Oficjalna strona internetowahttps://zynexmed.investorroom.com/
Data założenia1996
SektorOpieka zdrowotna
BranżaSprzęt i wyposażenie medyczne
Wypłaca dywidendę

Zynex cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
29. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
28. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
27. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
26. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
25. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
24. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
23. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
22. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
21. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
20. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
19. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
18. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI
17. 09. 2023 Ładowanie... ZYXI

Oceń akcje Zynex


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo