Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Aurora Cannabis

Akcje Aurora Cannabis (ACB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Aurora Cannabis

Notowania akcji Aurora Cannabis (ACB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Aurora Cannabis (ACB)

Aurora Cannabis Inc., znana również jako Aurora, jest firmą zajmującą się produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów konopnych i pochodnych konopi w Kanadzie i na arenie międzynarodowej. Firma działa w trzech segmentach: kanadyjskim, europejskim i hodowlanym.

W Kanadzie Aurora produkuje, dystrybuuje i sprzedaje produkty konopne zarówno medyczne, jak i konsumenckie. Ponadto firma zajmuje się dystrybucją hurtową medycznego konopi w Unii Europejskiej, Australii, Karaibach, Ameryce Południowej i Izraelu.

Aurora jest również zaangażowana w dostarczanie roślin warzywnych i ozdobnych w Ameryce Północnej oraz dystrybucję i sprzedaż produktów CBD pochodzących z konopi. W ofercie znajdują się suszone kwiaty konopi, oleje konopne, kapsułki, produkty spożywcze z konopi, ekstrakty konopne i miękkie żelki, które można spożywać na różne sposoby, w tym poprzez palenie, inhalację i spożywanie w postaci oleju, kapsułek, produktów spożywczych i ekstraktów.

Aurora oferuje również produkty konopne rekreacyjne, takie jak kwiaty, inhalatory, produkty spożywcze, koncentraty, ekstrakty i produkty CBD. Firma zapewnia również usługi doradztwa i wsparcia dla pacjentów. W portfolio marki dla użytkowników rekreacyjnych znajdują się m.in. Aurora Drift, San Rafael '71, Daily Special, Whistler, Being i Greybeard, a marki medyczne to m.in. MedReleaf, CanniMed, Aurora, Whistler Medical Marijuana Co, Pedanios, Bidiol i CraftPlant.

Aurora Cannabis Inc. ma swoją siedzibę w Leduc, Kanada. Jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów produktów konopnych na rynku kanadyjskim i międzynarodowym. Firma jest znana z wysokiej jakości produktów konopnych, zarówno medycznych, jak i rekreacyjnych, oraz oferuje szeroki wybór marek i odmian, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom klientów.

Inwestuj w akcje Aurora Cannabis

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Aurora Cannabis? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Aurora Cannabis z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Aurora Cannabis. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Aurora Cannabis jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Aurora Cannabis. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Aurora Cannabis, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Aurora Cannabis lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Aurora Cannabis (ACB)

Nazwa firmyAurora Cannabis
TickerACB
Oficjalna strona internetowahttps://www.auroramj.com/
Data założenia2013
SektorOpieka zdrowotna
BranżaFarmaceutyki
Wypłaca dywidendę

Aurora Cannabis cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... ACB
29. 09. 2023 Ładowanie... ACB
28. 09. 2023 Ładowanie... ACB
27. 09. 2023 Ładowanie... ACB
26. 09. 2023 Ładowanie... ACB
25. 09. 2023 Ładowanie... ACB
24. 09. 2023 Ładowanie... ACB
23. 09. 2023 Ładowanie... ACB
22. 09. 2023 Ładowanie... ACB
21. 09. 2023 Ładowanie... ACB
20. 09. 2023 Ładowanie... ACB
19. 09. 2023 Ładowanie... ACB
18. 09. 2023 Ładowanie... ACB
17. 09. 2023 Ładowanie... ACB

Oceń akcje Aurora Cannabis


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo