Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Thermo Fisher

Akcje Thermo Fisher (TMO) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Thermo Fisher

Notowania akcji Thermo Fisher (TMO)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Thermo Fisher (TMO)

Thermo Fisher Scientific Inc. to firma, która dostarcza rozwiązania z dziedziny nauk przyrodniczych, instrumenty analityczne, diagnostykę specjalistyczną oraz produkty laboratoryjne i usługi biotechnologiczne w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Segment Rozwiązań Naukowych oferuje odczynniki, instrumenty i materiały eksploatacyjne do badań biologicznych i medycznych, odkrywania i produkcji leków i szczepionek, a także diagnozowania infekcji i chorób. Rozwiązania te obejmują nauki biologiczne, nauki genetyczne, kliniczne sekwencjonowanie następnej generacji, produkcję biologiczną dla rynków farmaceutycznego, biotechnologicznego, rolniczego, klinicznego, opieki zdrowotnej, akademickiego i rządowego.

Segment Instrumentów Analitycznych dostarcza instrumenty, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i usługi do użytku w laboratorium, na linii produkcyjnej i w terenie dla rynków farmaceutycznego, biotechnologicznego, akademickiego, rządowego, środowiskowego oraz innych badań i przemysłu, a także laboratoriów klinicznych.

Segment Diagnostyki Specjalistycznej oferuje gotowe do użycia zestawy reagentów immunodiagnostycznych w postaci płynnej, zamrożonej i liofilizowanej, a także kalibratory, kontrolki i płyny weryfikacji kalibracji. Diagnostyka immunologiczna opracowuje, produkuje i sprzedaje kompleksowe systemy testów krwi do diagnozowania i monitorowania alergii, astmy i chorób autoimmunologicznych. Oferuje również odwodnione i przygotowane podłoża hodowlane, systemy zbierania i transportu próbek, instrumentację i materiały eksploatacyjne.

W segmencie Produktów Laboratoryjnych i Usług Biotechnologicznych firma dostarcza produkty laboratoryjne, chemikalia laboratoryjne, kanały sprzedaży dla rynku badań naukowych i bezpieczeństwa oraz usługi farmaceutyczne i badania kliniczne.

Firma oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem bezpośrednich przedstawicieli handlowych, profesjonalistów obsługi klienta, handlu elektronicznego, dystrybutorów zewnętrznych i katalogów. Thermo Fisher Scientific Inc. została założona w 1956 roku i ma swoją siedzibę w Waltham, Massachusetts.

Inwestuj w akcje Thermo Fisher

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Thermo Fisher? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Thermo Fisher z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Thermo Fisher. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Thermo Fisher jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Thermo Fisher. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Thermo Fisher, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Thermo Fisher lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Thermo Fisher (TMO)

Nazwa firmyThermo Fisher
TickerTMO
Oficjalna strona internetowahttps://ir.thermofisher.com/investors/
Data założenia1956
SektorOpieka zdrowotna
BranżaNarzędzia i usługi dla nauk humanistycznych
Wypłaca dywidendę

Thermo Fisher cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... TMO
25. 09. 2023 Ładowanie... TMO
24. 09. 2023 Ładowanie... TMO
23. 09. 2023 Ładowanie... TMO
22. 09. 2023 Ładowanie... TMO
21. 09. 2023 Ładowanie... TMO
20. 09. 2023 Ładowanie... TMO
19. 09. 2023 Ładowanie... TMO
18. 09. 2023 Ładowanie... TMO
17. 09. 2023 Ładowanie... TMO
16. 09. 2023 Ładowanie... TMO
15. 09. 2023 Ładowanie... TMO
14. 09. 2023 Ładowanie... TMO
13. 09. 2023 Ładowanie... TMO

Oceń akcje Thermo Fisher


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo