Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Stryker

Akcje Stryker (SYK) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Stryker

Notowania akcji Stryker (SYK)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Stryker (SYK)

Stryker Corporation to firma zajmująca się technologią medyczną. Działa w dwóch segmentach: MedSurg i Neurotechnologia oraz Ortopedia i Kręgosłup.

Segment Ortopedia i Kręgosłup dostarcza implanty do stosowania w operacjach wymiany stawów biodrowych i kolanowych oraz w operacjach urazowych i ekstremalnych. Oferuje również produkty implantacyjne do kręgosłupa, takie jak systemy szyjne, piersiowo-lędźwiowe i międzykręgowe, które są stosowane w terapiach urazów, deformacji i degeneracji kręgosłupa.

Segment MedSurg i Neurotechnologia oferuje sprzęt chirurgiczny i systemy nawigacji chirurgicznej, systemy endoskopowe i komunikacyjne, sprzęt do obsługi pacjenta, sprzęt medyczny do ratownictwa medycznego i produkty jednorazowe do intensywnej opieki medycznej, odnowione i odnowione urządzenia medyczne oraz inne produkty medyczne stosowane w różnych specjalnościach medycznych. Segment ten dostarcza również produkty neurotechnologiczne, które obejmują produkty stosowane w minimalnie inwazyjnych technikach endowaskularnych, produkty do zabiegów chirurgicznych mózgu i otwartego czaszki, produkty ortobiologiczne i biologiczne, takie jak syntetyczne przeszczepy kostne i produkty do augmentacji kręgosłupa, produkty do minimalnie inwazyjnego leczenia ostrych udarów niedokrwiennych i krwotocznych oraz produkty implantacyjne do chirurgii czaszkowo-twarzowej, w tym urządzenia do czaszki, twarzoczaszki i ściany klatki piersiowej, a także zamienniki opony miękkiej i uszczelniacze.

Firma sprzedaje swoje produkty lekarzom, szpitalom i innym placówkom medycznym za pośrednictwem własnych filii i oddziałów, a także dealerów i dystrybutorów zewnętrznych w około 75 krajach. Stryker Corporation została założona w 1941 roku i ma swoją siedzibę w Kalamazoo, Michigan.

Inwestuj w akcje Stryker

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Stryker? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Stryker z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Stryker. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Stryker jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Stryker. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Stryker, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Stryker lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Stryker (SYK)

Nazwa firmyStryker
TickerSYK
Oficjalna strona internetowahttps://investors.stryker.com/
Data założenia1941
SektorOpieka zdrowotna
BranżaSprzęt i wyposażenie medyczne
Wypłaca dywidendę

Stryker cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... SYK
29. 09. 2023 Ładowanie... SYK
28. 09. 2023 Ładowanie... SYK
27. 09. 2023 Ładowanie... SYK
26. 09. 2023 Ładowanie... SYK
25. 09. 2023 Ładowanie... SYK
24. 09. 2023 Ładowanie... SYK
23. 09. 2023 Ładowanie... SYK
22. 09. 2023 Ładowanie... SYK
21. 09. 2023 Ładowanie... SYK
20. 09. 2023 Ładowanie... SYK
19. 09. 2023 Ładowanie... SYK
18. 09. 2023 Ładowanie... SYK
17. 09. 2023 Ładowanie... SYK

Oceń akcje Stryker


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo