Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Teva Pharmaceutical

Akcje Teva Pharmaceutical (TEVA) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Teva Pharmaceutical

Notowania akcji Teva Pharmaceutical (TEVA)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Teva Pharmaceutical (TEVA)

Teva Pharmaceutical Industries Limited to firma farmaceutyczna, która zajmuje się opracowywaniem, produkcją, marketingiem i dystrybucją leków generycznych, leków specjalistycznych i produktów biotechnologicznych w Ameryce Północnej, Europie, Izraelu i na całym świecie. Firma oferuje produkty sterylne, hormony, leki o wysokiej mocy i substancje cytotoksyczne w różnych formach dawkowania, takich jak tabletki, kapsułki, zastrzyki, inhalacje, płyny, plastry transdermalne, maści i kremy. Dodatkowo, Teva produkuje i sprzedaje aktywne składniki farmaceutyczne oraz świadczy usługi w zakresie produkcji na zlecenie.

Firma prowadzi również platformę licencjonowania, która oferuje portfel produktów innym firmom farmaceutycznym. Teva skupia się na obszarach związanych z układem nerwowym centralnym (CNS), bólem, układem oddechowym i onkologią. W portfolio produktów firmy w dziedzinie CNS znajdują się m.in. Copaxone, stosowany w leczeniu nawracających postaci stwardnienia rozsianego, AJOVY, stosowany w zapobieganiu migrenie u dorosłych, oraz AUSTEDO, stosowany w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych i zaburzeń ruchowych związanych z chorobą Huntingtona i dyskinezją tardyjną.

W obszarze terapii oddechowej Teva oferuje m.in. ProAir RespiClick, QVAR, ProAir Digihaler, AirDuo Digihaler, ArmonAir Digihaler, BRALTUS, CINQAIR/CINQAERO, DuoResp Spiromax oraz AirDuo RespiClick/ArmonAir RespiClick stosowane w leczeniu astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Natomiast w dziedzinie onkologii firma oferuje Bendeka, Treanda, Granix, Trisenox, Lonquex oraz Tevagrastim/Ratiograstim.

Teva Pharmaceutical Industries Limited współpracuje z MedinCell w zakresie opracowywania i komercjalizacji wielu preparatów do długotrwałego podawania w postaci zastrzyków, w tym zawiesiny risperidonu stosowanej w leczeniu pacjentów z schizofrenią. Firma została założona w 1901 roku i ma swoją siedzibę w Tel Awiwie, w Izraelu.

Inwestuj w akcje Teva Pharmaceutical

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Teva Pharmaceutical? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Teva Pharmaceutical z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Teva Pharmaceutical. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Teva Pharmaceutical jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Teva Pharmaceutical. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Teva Pharmaceutical, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Teva Pharmaceutical lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Teva Pharmaceutical (TEVA)

Nazwa firmyTeva Pharmaceutical
TickerTEVA
Oficjalna strona internetowahttps://www.tevapharm.com/
Data założenia1935
SektorOpieka zdrowotna
BranżaFarmaceutyki
Wypłaca dywidendę

Teva Pharmaceutical cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
29. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
28. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
27. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
26. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
25. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
24. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
23. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
22. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
21. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
20. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
19. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
18. 09. 2023 Ładowanie... TEVA
17. 09. 2023 Ładowanie... TEVA

Oceń akcje Teva Pharmaceutical


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo