Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Pfizer

Akcje Pfizer (PFE) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Pfizer

Notowania akcji Pfizer (PFE)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Pfizer (PFE)

Pfizer Inc. to firma farmaceutyczna, która odkrywa, rozwija, produkuje, dystrybuuje i sprzedaje produkty biotechnologiczne na całym świecie. Oferuje leki i szczepionki w różnych obszarach terapeutycznych, takich jak choroby sercowo-naczyniowe, migrena i zdrowie kobiet, pod markami Eliquis, Nurtec ODT/Vydura i rodzina Premarin.

Firma zajmuje się również leczeniem chorób zakaźnych o niezaspokojonych potrzebach medycznych, takich jak rodzina Prevnar, Nimenrix, FSME/IMMUN-TicoVac i Trumenba, a także zapobieganiem i leczeniem COVID-19 oraz potencjalnymi przyszłymi produktami mRNA i przeciwwirusowymi, pod markami Comirnaty i Paxlovid.

Pfizer dostarcza również leki i szczepionki w różnych obszarach terapeutycznych, takich jak biosimilarne leki na przewlekłe choroby immunologiczne i zapalne, pod markami Xeljanz, Enbrel, Inflectra, Eucrisa/Staquis i Cibinqo; amyloidoza, hemofilia, choroby endokrynologiczne i sierpowate zapalenie komórek, pod markami rodziny Vyndaqel, Oxbryta, BeneFIX i Genotropin; sterylne leki do wstrzykiwań i przeciwbakteryjne leki, pod markami Sulperazon, Medrol, Zavicefta, Zithromax, Vfend i Panzyga; oraz biologiczne leki, małe cząsteczki, immunoterapie i biosimilarne leki, pod markami Ibrance, Xtandi, Inlyta, Retacrit, Lorbrena i Braftovi.

Ponadto firma zajmuje się produkcją na zlecenie. Obsługuje hurtowników, sprzedawców detalicznych, szpitale, kliniki, agencje rządowe, apteki, gabinety lekarzy, apteki detaliczne oraz zintegrowane systemy dostaw, a także centra kontroli i zapobiegania chorobom. Pfizer współpracuje z firmami takimi jak Bristol-Myers Squibb Company, Astellas Pharma US, Inc., Myovant Sciences Ltd., Merck KGaA, Valneva SE, BioNTech SE i Arvinas, Inc.

Pfizer Inc. została założona w 1849 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje Pfizer

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Pfizer? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Pfizer z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Pfizer. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Pfizer jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Pfizer. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Pfizer, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Pfizer lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Pfizer (PFE)

Nazwa firmyPfizer
TickerPFE
Oficjalna strona internetowahttps://www.pfizer.com/
Data założenia1849
SektorOpieka zdrowotna
BranżaFarmaceutyki
Wypłaca dywidendę

Pfizer cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... PFE
25. 09. 2023 Ładowanie... PFE
24. 09. 2023 Ładowanie... PFE
23. 09. 2023 Ładowanie... PFE
22. 09. 2023 Ładowanie... PFE
21. 09. 2023 Ładowanie... PFE
20. 09. 2023 Ładowanie... PFE
19. 09. 2023 Ładowanie... PFE
18. 09. 2023 Ładowanie... PFE
17. 09. 2023 Ładowanie... PFE
16. 09. 2023 Ładowanie... PFE
15. 09. 2023 Ładowanie... PFE
14. 09. 2023 Ładowanie... PFE
13. 09. 2023 Ładowanie... PFE

Oceń akcje Pfizer


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo