Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Johnson & Johnson

Akcje Johnson & Johnson (JNJ) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Johnson & Johnson

Notowania akcji Johnson & Johnson (JNJ)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Johnson & Johnson (JNJ)

Johnson & Johnson to firma, która bada, rozwija, produkuje i sprzedaje różne produkty w dziedzinie opieki zdrowotnej na całym świecie. W segmencie Consumer Health firma oferuje produkty do pielęgnacji skóry i urody pod markami AVEENO, CLEAN & CLEAR, DR. CI:LABO, NEUTROGENA i OGX; produkty do pielęgnacji dzieci pod markami JOHNSON'S i AVEENO Baby; produkty do higieny jamy ustnej pod marką LISTERINE; produkty z paracetamolem TYLENOL; produkty na przeziębienie, grypę i alergie SUDAFED; produkty na alergie BENADRYL i ZYRTEC; produkty z ibuprofenem MOTRIN IB; produkty do rzucania palenia NICORETTE; oraz produkty na zgagę PEPCID. W tym segmencie firma oferuje również podpaski STAYFREE i CAREFREE; tampony o.b.; plastry przylepne pod marką BAND-AID; oraz produkty pierwszej pomocy pod marką NEOSPORIN. Obsługuje ona ogół społeczeństwa, sklepy detaliczne i dystrybutorów.

Segment Pharmaceutical firmy dostarcza produkty do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, choroby zapalnej jelit i łuszczycy; chorób zakaźnych HIV/AIDS; zaburzeń nastroju, chorób neurodegeneracyjnych i schizofrenii; raka prostaty, nowotworów hematologicznych, raka płuc i raka pęcherza; zakrzepicy, cukrzycy i zwyrodnieniu plamki żółtej; oraz nadciśnieniu płucnym. Ten segment obsługuje bezpośrednio sprzedawców detalicznych, hurtowników, dystrybutorów, szpitale i profesjonalistów służby zdrowia w celu przepisywania leków.

Segment MedTech firmy oferuje produkty elektrofizjologiczne do leczenia chorób serca; produkty do opieki neurologicznej w przypadku udaru krwotocznego i niedokrwiennego; produkty ortopedyczne wspierające biodra, kolana, urazy, kręgosłup, sport i inne; zaawansowane i ogólne rozwiązania chirurgiczne skupiające się na estetyce piersi, zabiegach uszu, nosa i gardła; oraz soczewki kontaktowe i technologie okulistyczne związane z zaćmą i laserową chirurgią refrakcyjną pod marką ACUVUE. Ten segment obsługuje hurtowników, szpitale i sprzedawców detalicznych.

Johnson & Johnson została założona w 1886 roku i ma swoją siedzibę w New Brunswick, New Jersey.

Inwestuj w akcje Johnson & Johnson

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Johnson & Johnson? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Johnson & Johnson z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Johnson & Johnson. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Johnson & Johnson jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Johnson & Johnson. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Johnson & Johnson, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Johnson & Johnson lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Johnson & Johnson (JNJ)

Nazwa firmyJohnson & Johnson
TickerJNJ
Oficjalna strona internetowahttps://www.jnj.com/
Data założenia1886
SektorOpieka zdrowotna
BranżaFarmaceutyki
Wypłaca dywidendę

Johnson & Johnson cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
25. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
24. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
23. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
22. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
21. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
20. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
19. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
18. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
17. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
16. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
15. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
14. 09. 2023 Ładowanie... JNJ
13. 09. 2023 Ładowanie... JNJ

Oceń akcje Johnson & Johnson


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo