Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » IBM

Akcje IBM (IBM) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji IBM

Notowania akcji IBM (IBM)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach IBM (IBM)

IBM, znane również jako International Business Machines Corporation, to firma oferująca zintegrowane rozwiązania i usługi na całym świecie. Działa w czterech segmentach biznesowych: Oprogramowanie, Konsulting, Infrastruktura i Finansowanie.

W segmencie Oprogramowanie dostarcza platformę hybrydowego chmury i rozwiązania oprogramowania; oprogramowanie do automatyzacji biznesu, AIOps i zarządzania, integracji oraz serwerów aplikacyjnych; rozwiązania z zakresu danych i sztucznej inteligencji; oraz oprogramowanie i usługi zabezpieczeń dotyczące zagrożeń, danych i tożsamości. Ten segment dostarcza również oprogramowanie do przetwarzania transakcji, które obsługuje kluczowe dla klientów obciążenia i obciążenia lokalne w sektorach bankowym, lotniczym i handlowym.

Segment Konsultingowy oferuje usługi transformacji biznesowej, w tym strategię, projektowanie i operacje procesów biznesowych, dane i analizy oraz usługi integracji systemów; usługi konsultingowe w zakresie technologii; oraz usługi aplikacyjne i platformy chmurowe.

Segment Infrastruktury dostarcza rozwiązania serwerowe i magazynowe na miejscu i w chmurze dla kluczowych i regulowanych obciążeń klientów; oraz usługi i rozwiązania wsparcia dla infrastruktury hybrydowej chmury, a także usługi remanufacturingu i remarketingu dla używanego sprzętu.

Segment Finansowania oferuje usługi finansowania leasingu, płatności ratalnych, pożyczek i finansowania krótkoterminowego kapitału obrotowego.

Firma ma umowę o współpracy z Siemens Digital Industri Software w celu opracowania połączonego rozwiązania oprogramowania. IBM zostało założone w 1911 roku jako Computing-Tabulating-Recording Co. i ma swoją siedzibę w Armonk, w stanie Nowy Jork.

Dodatkowo, IBM jest liderem w dziedzinie technologii i innowacji. Firma jest znana z opracowania superkomputera o nazwie Watson, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy ogromnych ilości danych. IBM jest również zaangażowane w rozwój technologii blockchain, która ma zastosowanie w różnych branżach, takich jak finanse, logistyka i opieka zdrowotna.

IBM ma globalną obecność i współpracuje z wieloma firmami na całym świecie. Firma jest uznawana za jednego z liderów w dziedzinie technologii informacyjnych i dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów z różnych sektorów gospodarki, w tym bankowości, ubezpieczeń, produkcji, handlu detalicznego i wielu innych.

Inwestuj w akcje IBM

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje IBM? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji IBM z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji IBM. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje IBM jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji IBM. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji IBM, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje IBM lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o IBM (IBM)

Nazwa firmyIBM
TickerIBM
Oficjalna strona internetowahttps://www.ibm.com/
Data założenia1911
SektorTechnologie informacyjne
BranżaUsługi informatyczne
Wypłaca dywidendę

IBM cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... IBM
26. 09. 2023 Ładowanie... IBM
25. 09. 2023 Ładowanie... IBM
24. 09. 2023 Ładowanie... IBM
23. 09. 2023 Ładowanie... IBM
22. 09. 2023 Ładowanie... IBM
21. 09. 2023 Ładowanie... IBM
20. 09. 2023 Ładowanie... IBM
19. 09. 2023 Ładowanie... IBM
18. 09. 2023 Ładowanie... IBM
17. 09. 2023 Ładowanie... IBM
16. 09. 2023 Ładowanie... IBM
15. 09. 2023 Ładowanie... IBM
14. 09. 2023 Ładowanie... IBM

Oceń akcje IBM


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo