Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Nvidia

Akcje Nvidia (NVDA) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Nvidia

Notowania akcji Nvidia (NVDA)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Nvidia (NVDA)

NVIDIA Corporation dostarcza rozwiązania graficzne, obliczeniowe i sieciowe w Stanach Zjednoczonych, na Tajwanie, w Chinach i na arenie międzynarodowej. W segmencie Grafika firma oferuje karty GeForce GPU do gier i komputerów osobistych, usługę strumieniowania gier GeForce NOW i związane z nią infrastruktury, a także rozwiązania dla platform gamingowych. Dostarcza również karty Quadro/NVIDIA RTX GPU do grafiki stacji roboczych dla przedsiębiorstw, oprogramowanie vGPU do wizualizacji i wirtualizacji w chmurze, platformy samochodowe dla systemów rozrywki, a także oprogramowanie Omniverse do tworzenia projektów 3D i wirtualnych światów.

Segment Obliczenia i Sieci dostarcza platformy i systemy Data Center do sztucznej inteligencji, obliczeń HPC i przyspieszonego obliczania. Oferuje również rozwiązania sieciowe i interkonektowe Mellanox, platformy AI Cockpit dla samochodów autonomicznych, umowy na rozwój pojazdów autonomicznych oraz rozwiązania dla pojazdów autonomicznych. Firma produkuje również procesory do kopania kryptowalut, platformę Jetson do robotyki i innych zastosowań wbudowanych oraz oprogramowanie NVIDIA AI Enterprise i inne.

Produkty firmy NVIDIA Corporation znajdują zastosowanie w branży gier, wizualizacji profesjonalnej, centrach danych i motoryzacji. Są one sprzedawane producentom oryginalnego sprzętu, producentom oryginalnego wyposażenia, producentom płyt głównych, sprzedawcom/dystrybutorom, niezależnym dostawcom oprogramowania, dostawcom usług internetowych i chmurowych, producentom samochodów i dostawcom pierwszego rzędu w branży motoryzacyjnej, firmom kartograficznym, start-upom i innym uczestnikom ekosystemu.

Firma NVIDIA Corporation została założona w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Santa Clara, w Kalifornii. Obecnie firma współpracuje strategicznie z Kroger Co. Warto również wspomnieć, że NVIDIA jest jednym z liderów w dziedzinie technologii GPU i jest znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sztucznej inteligencji i grafiki komputerowej.

Inwestuj w akcje Nvidia

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Nvidia? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Nvidia z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Nvidia. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Nvidia jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Nvidia. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Nvidia, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Nvidia lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Nvidia (NVDA)

Nazwa firmyNvidia
TickerNVDA
Oficjalna strona internetowahttps://www.nvidia.com/
Data założenia1993
SektorTechnologie informacyjne
BranżaPółprzewodniki i urządzenia półprzewodnikowe
Wypłaca dywidendę

Nvidia cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... NVDA
04. 12. 2023 Ładowanie... NVDA
03. 12. 2023 Ładowanie... NVDA
02. 12. 2023 Ładowanie... NVDA
01. 12. 2023 Ładowanie... NVDA
30. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
29. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
28. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
27. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
26. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
25. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
24. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
23. 11. 2023 Ładowanie... NVDA
22. 11. 2023 Ładowanie... NVDA

Oceń akcje Nvidia


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo