Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Ecolab

Akcje Ecolab (ECL) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Ecolab

Notowania akcji Ecolab (ECL)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Ecolab (ECL)

Ecolab Inc. to firma, która dostarcza rozwiązania i usługi z zakresu wody, higieny oraz zapobiegania infekcjom w Stanach Zjednoczonych i na arenie międzynarodowej. Firma działa poprzez trzy segmenty:

1. Global Industrial: oferuje rozwiązania do obróbki wody i procesów, a także środki czyszczące i dezynfekujące dla branż takich jak produkcja, przetwórstwo żywności i napojów, transport, przemysł chemiczny, metalurgiczny i górniczy, energetyka, przemysł papierniczy, pralnie komercyjne, rafinerie i przemysł petrochemiczny.

2. Global Institutional & Specialty: dostarcza specjalistyczne produkty do czyszczenia i dezynfekcji dla branż takich jak gastronomia, hotelarstwo, ośrodki wypoczynkowe, sektor publiczny i edukacja, oraz handel detaliczny.

3. Global Healthcare & Life Sciences: oferuje specjalistyczne produkty do czyszczenia i dezynfekcji dla branż takich jak opieka zdrowotna, kosmetyki i farmacja, w tym rozwiązania do zapobiegania infekcjom i chirurgiczne, a także kompleksowe rozwiązania do czyszczenia i kontroli zanieczyszczeń pod markami Ecolab, Microtek i Anios.

Segment Inne: oferuje usługi zwalczania szkodników w restauracjach, zakładach przetwórstwa żywności, placówkach edukacyjnych i opieki zdrowotnej, hotelach, sklepach spożywczych oraz innym klientom instytucjonalnym i komercyjnym. W ramach tego segmentu dostarcza również koloidalnego krzemionki do zastosowań wiążących i polerujących w produkcji półprzewodników, katalizatorów i komponentów lotniczych, a także w przemyśle chemicznym. Oferuje również produkty i usługi zarządzające procesem mycia poprzez programy dostosowane do indywidualnych potrzeb, wysokiej jakości produkty, urządzenia do dozowania, zarządzanie wodą i energią oraz zarządzanie danymi w czasie rzeczywistym.

Firma sprzedaje swoje produkty poprzez personel sprzedaży terenowej i korporacyjnej, dystrybutorów i dealerów. Ecolab Inc. została założona w 1923 roku i ma swoją siedzibę w Saint Paul, w stanie Minnesota.

Inwestuj w akcje Ecolab

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Ecolab? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Ecolab z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Ecolab. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Ecolab jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Ecolab. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Ecolab, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Ecolab lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Ecolab (ECL)

Nazwa firmyEcolab
TickerECL
Oficjalna strona internetowahttps://www.investor.ecolab.com/
Data założenia1923
SektorSurowce
BranżaŚrodki chemiczne
Wypłaca dywidendę

Ecolab cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... ECL
29. 09. 2023 Ładowanie... ECL
28. 09. 2023 Ładowanie... ECL
27. 09. 2023 Ładowanie... ECL
26. 09. 2023 Ładowanie... ECL
25. 09. 2023 Ładowanie... ECL
24. 09. 2023 Ładowanie... ECL
23. 09. 2023 Ładowanie... ECL
22. 09. 2023 Ładowanie... ECL
21. 09. 2023 Ładowanie... ECL
20. 09. 2023 Ładowanie... ECL
19. 09. 2023 Ładowanie... ECL
18. 09. 2023 Ładowanie... ECL
17. 09. 2023 Ładowanie... ECL

Oceń akcje Ecolab


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo