Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » DuPont

Akcje DuPont (DD) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji DuPont

Notowania akcji DuPont (DD)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach DuPont (DD)

DuPont de Nemours, Inc. to firma dostarczająca materiały i rozwiązania oparte na technologii w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Azji i Pacyfiku, Ameryce Łacińskiej, Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce. Firma działa w trzech segmentach: Elektronika i Przemysł, Woda i Ochrona oraz Korporacyjny i Inne.

Segment Elektronika i Przemysł dostarcza materiały i rozwiązania do produkcji półprzewodników i układów scalonych, obejmujące różne etapy procesu produkcyjnego. Oferuje również materiały dla zaawansowanego pakowania układów scalonych, rozwiązania dielektryczne i metalizacyjne dla pakowania układów scalonych, silikony do pakowania diod elektroluminescencyjnych i zastosowań półprzewodnikowych, a także chemikalia stałe i procesowe do produkcji płyt drukowanych, w tym laminatów i podłoży, oraz rozwiązania metalizacyjne elektrolityczne i elektrolityczne, a także rozwiązania do wzorowania i materiały i procesy metalizacyjne do wykończenia metalu, zastosowań dekoracyjnych i przemysłowych. Ponadto oferuje różne materiały do produkcji sztywnych i elastycznych wyświetlaczy dla organicznych diod elektroluminescencyjnych i innych zastosowań wyświetlania, a także wysokowydajne części, specjalistyczne elastomery silikonowe i smary dla rynków motoryzacyjnego, lotniczego, elektronicznego, przemysłowego i medycznego.

Segment Woda i Ochrona dostarcza produkty inżynieryjne i zintegrowane systemy dla bezpieczeństwa pracowników, oczyszczania i separacji wody, transportu, energii, opakowań medycznych i materiałów budowlanych.

Segment Korporacyjny i Inne oferuje kleje i płyny samochodowe, produkty Multibase oraz produkty Tedlar.

Firma wcześniej znana jako DowDuPont Inc. zmieniła swoją nazwę na DuPont de Nemours, Inc. w czerwcu 2019 roku. Siedziba DuPont de Nemours, Inc. znajduje się w Wilmington, w stanie Delaware.

Inwestuj w akcje DuPont

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje DuPont? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji DuPont z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji DuPont. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje DuPont jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji DuPont. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji DuPont, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje DuPont lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o DuPont (DD)

Nazwa firmyDuPont
TickerDD
Oficjalna strona internetowahttps://www.investors.dupont.com/
Data założenia1897
SektorSurowce
BranżaŚrodki chemiczne
Wypłaca dywidendę

DuPont cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... DD
04. 12. 2023 Ładowanie... DD
03. 12. 2023 Ładowanie... DD
02. 12. 2023 Ładowanie... DD
01. 12. 2023 Ładowanie... DD
30. 11. 2023 Ładowanie... DD
29. 11. 2023 Ładowanie... DD
28. 11. 2023 Ładowanie... DD
27. 11. 2023 Ładowanie... DD
26. 11. 2023 Ładowanie... DD
25. 11. 2023 Ładowanie... DD
24. 11. 2023 Ładowanie... DD
23. 11. 2023 Ładowanie... DD
22. 11. 2023 Ładowanie... DD

Oceń akcje DuPont


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo