Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Walmart

Akcje Walmart (WMT) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Walmart

Notowania akcji Walmart (WMT)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Walmart (WMT)

Walmart to firma, która działa na całym świecie w sektorze detalicznym, hurtowym i innych. Firma działa poprzez trzy segmenty: Walmart U.S., Walmart International i Sam's Club. Oferuje ona supermarkety, hipermarkety, kluby magazynowe, sklepy cash and carry oraz sklepy zniżkowe pod markami Walmart i Walmart Neighborhood Market.

Posiada również kluby magazynowe dostępne tylko dla członków oraz strony internetowe, takie jak walmart.com, walmart.com.mx, walmart.ca, flipkart.com i samsclub.com, a także aplikacje handlu mobilnego.

Walmart oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, w tym artykuły spożywcze, przekąski, nabiał, mięso, owoce i warzywa, pieczywo i wyroby delikatesowe, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kwiaty, słodycze i inne artykuły spożywcze, a także suche, chłodzone lub mrożone produkty spożywcze. Firma dostarcza również artykuły higieniczne, artykuły papiernicze, środki czystości, artykuły dla dzieci, artykuły dla zwierząt domowych i inne artykuły konsumpcyjne.

Ponadto, zajmuje się prowadzeniem stacji benzynowych, sprzedażą tytoniu oraz oferuje produkty związane z zdrowiem i urodą, takie jak usługi farmaceutyczne, optyczne i słuchowe, a także leki bez recepty i inne produkty medyczne.

Walmart oferuje również artykuły do domu, artykuły do ogrodu, meble, odzież, biżuterię, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły sezonowe, materace oraz centra opon i akumulatorów. W ofercie znajdują się również elektronika użytkowa i akcesoria, oprogramowanie, gry wideo, artykuły biurowe, sprzęt AGD oraz karty podarunkowe firm trzecich.

Ponadto, Walmart prowadzi platformy płatności cyfrowych oraz oferuje usługi finansowe i związane produkty, takie jak przekazy pieniężne, płatności rachunków, przekazy pieniężne, wypłaty czeków, dostęp do konta przedpłaconego, karty kredytowe współmarkowane, pożyczki ratalne i dostęp do zarobionych wynagrodzeń.

Firma została założona w 1945 roku jako Wal-Mart Stores, Inc. i zmieniła swoją nazwę na Walmart Inc. w lutym 2018 roku. Siedziba firmy znajduje się w Bentonville, w stanie Arkansas.

Inwestuj w akcje Walmart

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Walmart? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Walmart z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Walmart. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Walmart jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Walmart. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Walmart, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Walmart lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Walmart (WMT)

Nazwa firmyWalmart
TickerWMT
Oficjalna strona internetowahttps://www.walmart.com/
Data założenia1962
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – podstawowe
BranżaSprzedaż detaliczna podstawowych artykułów spożywczych i towarów
Wypłaca dywidendę

Walmart cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... WMT
04. 12. 2023 Ładowanie... WMT
03. 12. 2023 Ładowanie... WMT
02. 12. 2023 Ładowanie... WMT
01. 12. 2023 Ładowanie... WMT
30. 11. 2023 Ładowanie... WMT
29. 11. 2023 Ładowanie... WMT
28. 11. 2023 Ładowanie... WMT
27. 11. 2023 Ładowanie... WMT
26. 11. 2023 Ładowanie... WMT
25. 11. 2023 Ładowanie... WMT
24. 11. 2023 Ładowanie... WMT
23. 11. 2023 Ładowanie... WMT
22. 11. 2023 Ładowanie... WMT

Oceń akcje Walmart


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo