Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Royal Bank of Canada

Akcje Royal Bank of Canada (RY) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Royal Bank of Canada

Notowania akcji Royal Bank of Canada (RY)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Royal Bank of Canada (RY)

Royal Bank of Canada to jest firma finansowa, która działa na całym świecie. Mają różnorodne usługi finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W ramach segmentu Bankowości Osobistej i Komercyjnej oferują konta osobiste i oszczędnościowe, finansowanie hipoteczne, pożyczki osobiste, bankowość prywatną, pośrednie finansowanie, w tym finansowanie samochodów, fundusze inwestycyjne i konta brokerskie, gwarantowane certyfikaty inwestycyjne, karty kredytowe oraz produkty i rozwiązania płatnicze. Dodatkowo, udzielają pożyczek, leasingu, prowadzą depozyty, inwestycje, wymianę walut, zarządzanie gotówką, finansowanie dealerów samochodowych, produkty handlowe i usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Usługi finansowe są dostępne w oddziałach, bankomatach i mobilnej sieci sprzedaży.

Segment Zarządzania Majątkiem oferuje kompleksowe rozwiązania i strategie oparte na doradztwie dla klientów o wysokim i bardzo wysokim majątku, a także dla klientów instytucjonalnych.

Segment Ubezpieczeń oferuje ubezpieczenia na życie, zdrowotne, mieszkania, samochodowe, podróżne, majątkowe, rentowe oraz doradztwo i rozwiązania reasekuracyjne. Świadczą również usługi ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych, biznesowych i grupowych poprzez centra doradztwa, sklepy ubezpieczeniowe RBC oraz doradców mobilnych. Usługi są dostępne również na platformach cyfrowych, mobilnych i społecznościowych, u niezależnych brokerów oraz partnerów turystycznych.

Segment Inwestorów i Usług Skarbowych oferuje usługi związane z obsługą aktywów, depozytami, płatnościami i skarbem państwa dla inwestorów finansowych i innych. Zapewniają również administrowanie funduszami i inwestycjami, obsługę akcjonariuszy, kapitał prywatny, pomiar wydajności i monitorowanie zgodności, dystrybucję, bankowość transakcyjną, zarządzanie gotówką i płynnością, wymianę walut oraz usługi finansowania globalnych papierów wartościowych.

Segment Rynków Kapitałowych oferuje bankowość korporacyjną i inwestycyjną, a także usługi związane z emisją i dystrybucją akcji i obligacji, doradztwo, sprzedaż i handel dla korporacji, inwestorów instytucjonalnych, zarządzających aktywami, firm private equity i rządów.

Firma została założona w 1864 roku i ma swoją siedzibę w Toronto, w Kanadzie. Jest jednym z największych banków w Kanadzie i posiada silną pozycję na rynku międzynarodowym. Royal Bank of Canada jest znany z wysokiej jakości usług finansowych, innowacyjności i zaangażowania w społeczność. Mają szeroką gamę produktów i usług, które służą zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, zapewniając im kompleksowe rozwiązania finansowe.

Inwestuj w akcje Royal Bank of Canada

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Royal Bank of Canada? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Royal Bank of Canada z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Royal Bank of Canada. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Royal Bank of Canada jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Royal Bank of Canada. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Royal Bank of Canada, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Royal Bank of Canada lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Royal Bank of Canada (RY)

Nazwa firmyRoyal Bank of Canada
TickerRY
Oficjalna strona internetowahttps://www.rbc.com/investor-relations/
Data założenia1864
SektorUsługi finansowe
BranżaBanki
Wypłaca dywidendę

Royal Bank of Canada cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... RY
29. 09. 2023 Ładowanie... RY
28. 09. 2023 Ładowanie... RY
27. 09. 2023 Ładowanie... RY
26. 09. 2023 Ładowanie... RY
25. 09. 2023 Ładowanie... RY
24. 09. 2023 Ładowanie... RY
23. 09. 2023 Ładowanie... RY
22. 09. 2023 Ładowanie... RY
21. 09. 2023 Ładowanie... RY
20. 09. 2023 Ładowanie... RY
19. 09. 2023 Ładowanie... RY
18. 09. 2023 Ładowanie... RY
17. 09. 2023 Ładowanie... RY

Oceń akcje Royal Bank of Canada


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo