Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » M&T Bank

Akcje M&T Bank (MTB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji M&T Bank

Notowania akcji M&T Bank (MTB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach M&T Bank (MTB)

M&T Bank Corporation to firma, która działa jako holding bankowy dla Manufacturers and Traders Trust Company oraz Wilmington Trust, National Association, oferujących produkty i usługi bankowe dla klientów indywidualnych i biznesowych w Stanach Zjednoczonych.

Segment Bankowości Biznesowej firmy oferuje depozyty, kredyty, zarządzanie gotówką i inne usługi finansowe dla małych firm i profesjonalistów.

Segment Bankowości Komercyjnej zapewnia produkty depozytowe, kredyty i leasing komercyjny, akredytywy oraz usługi zarządzania gotówką dla klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw.

Segment Nieruchomości Komercyjnych firmy zajmuje się udzielaniem, sprzedażą i obsługą kredytów hipotecznych komercyjnych, a także oferuje usługi depozytowe i kredytowe.

Segment Portfela Dyskrecjonalnego dostarcza depozyty, papiery wartościowe, kredyty hipoteczne mieszkaniowe i inne aktywa, a także krótko- i długoterminowe pożyczone środki, oraz usługi wymiany walut.

Segment Bankowości Hipotecznej dla Klientów Indywidualnych oferuje kredyty hipoteczne mieszkaniowe dla konsumentów, sprzedając te kredyty na rynku wtórnym, a także nabywa prawa do obsługi kredytów hipotecznych i świadczy usługi subserwisowe dla innych podmiotów.

Segment Bankowości Detalicznej oferuje konta bieżące, oszczędnościowe i terminowe; kredyty konsumenckie, kredyty samochodowe i finansowanie rekreacyjne, kredyty hipoteczne i linie kredytowe oraz karty kredytowe; fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia na życie; oraz inne usługi.

Firma świadczy również usługi zarządzania majątkiem i trustami; usługi powiernicze i depozytowe; agencję ubezpieczeniową; usługi maklerskie i papierów wartościowych dla instytucji; oraz usługi zarządzania i doradztwa inwestycyjnego; zarządzanie finansowe, planowanie, leasing i finansowanie.

Usługi są świadczone poprzez oddziały bankowe, centra bankowości biznesowej, bankowość telefoniczną i internetową oraz bankomaty.

M&T Bank Corporation została założona w 1856 roku i ma swoją siedzibę w Buffalo, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje M&T Bank

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje M&T Bank? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji M&T Bank z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji M&T Bank. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje M&T Bank jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji M&T Bank. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji M&T Bank, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje M&T Bank lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o M&T Bank (MTB)

Nazwa firmyM&T Bank
TickerMTB
Oficjalna strona internetowahttps://ir.mtb.com/
Data założenia1856
SektorUsługi finansowe
BranżaBanki
Wypłaca dywidendę

M&T Bank cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... MTB
25. 09. 2023 Ładowanie... MTB
24. 09. 2023 Ładowanie... MTB
23. 09. 2023 Ładowanie... MTB
22. 09. 2023 Ładowanie... MTB
21. 09. 2023 Ładowanie... MTB
20. 09. 2023 Ładowanie... MTB
19. 09. 2023 Ładowanie... MTB
18. 09. 2023 Ładowanie... MTB
17. 09. 2023 Ładowanie... MTB
16. 09. 2023 Ładowanie... MTB
15. 09. 2023 Ładowanie... MTB
14. 09. 2023 Ładowanie... MTB
13. 09. 2023 Ładowanie... MTB

Oceń akcje M&T Bank


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo