Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Medtronic

Akcje Medtronic (MDT) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Medtronic

Notowania akcji Medtronic (MDT)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Medtronic (MDT)

Medtronic to firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje urządzenia medyczne oparte na technologii dla systemów opieki zdrowotnej, lekarzy, klinicystów i pacjentów na całym świecie.

W swoim portfolio w dziedzinie kardiologii oferuje wszczepialne rozruszniki serca, defibrylatory kardiowersyjne oraz urządzenia do terapii resynchronizacji serca. Firma dostarcza również produkty do ablacji serca, systemy monitorowania serca, produkty TYRX oraz oprogramowanie do monitorowania zdalnego i opieki nad pacjentem.

W zakresie chirurgii oferuje narzędzia do zszywania tkanek, narzędzia do zamykania naczyń krwionośnych, produkty do zamykania ran, produkty z dziedziny sztucznej inteligencji i robotycznie wspomaganej chirurgii, urządzenia mechaniczne do leczenia przepuklin, implanty siatkowe, produkty z dziedziny ginekologii i pulmonologii oraz różne terapie do leczenia chorób. Firma dostarcza również produkty z dziedziny diagnostyki i terapii minimalnie inwazyjnej w zakresie układu pokarmowego i hepatologii, monitorowania pacjenta, terapii dróg oddechowych i wentylacji oraz chorób nerek.

W dziedzinie neurologii firma oferuje produkty dla chirurgów kręgosłupa, neurochirurgów, neurologów, specjalistów w zakresie leczenia bólu, anestezjologów, ortopedów, urologów, uroginekologów, radiologów interwencyjnych, specjalistów od uszu, nosa i gardła oraz systemy, które wykorzystują narzędzia chirurgiczne zasilane energią. Firma dostarcza również systemy chirurgii z obrazowaniem sterowanym i systemy robotyczne do prowadzenia operacji kręgosłupa oraz terapie dla naczyń krwionośnych wokół mózgu.

W dziale zajmującym się cukrzycą firma oferuje pompy insulinowe i materiały eksploatacyjne, systemy ciągłego monitorowania poziomu glukozy, inteligentne długopisy z insuliną oraz materiały eksploatacyjne i zaopatrzenie. Firma została założona w 1949 roku i ma swoją siedzibę w Dublinie, w Irlandii.

Inwestuj w akcje Medtronic

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Medtronic? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Medtronic z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Medtronic. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Medtronic jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Medtronic. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Medtronic, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Medtronic lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Medtronic (MDT)

Nazwa firmyMedtronic
TickerMDT
Oficjalna strona internetowahttps://investorrelations.medtronic.com/
Data założenia1949
SektorOpieka zdrowotna
BranżaSprzęt i wyposażenie medyczne
Wypłaca dywidendę

Medtronic cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... MDT
29. 09. 2023 Ładowanie... MDT
28. 09. 2023 Ładowanie... MDT
27. 09. 2023 Ładowanie... MDT
26. 09. 2023 Ładowanie... MDT
25. 09. 2023 Ładowanie... MDT
24. 09. 2023 Ładowanie... MDT
23. 09. 2023 Ładowanie... MDT
22. 09. 2023 Ładowanie... MDT
21. 09. 2023 Ładowanie... MDT
20. 09. 2023 Ładowanie... MDT
19. 09. 2023 Ładowanie... MDT
18. 09. 2023 Ładowanie... MDT
17. 09. 2023 Ładowanie... MDT

Oceń akcje Medtronic


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo