Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Scotts Miracle-Gro

Akcje Scotts Miracle-Gro (SMG) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Scotts Miracle-Gro

Notowania akcji Scotts Miracle-Gro (SMG)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Scotts Miracle-Gro (SMG)

Firma Scotts Miracle-Gro zajmuje się produkcją, marketingiem i sprzedażą produktów do pielęgnacji trawników, ogrodów oraz uprawy roślin wewnątrz i hydroponicznej na terenie Stanów Zjednoczonych i międzynarodowo. Działa poprzez trzy segmenty: Konsument USA, Hawthorne i Inne.

Firma dostarcza produkty do pielęgnacji trawników, takie jak nawozy, nasiona traw, rozsiewacze, inne trwałe produkty i środki czyszczące do użytku na zewnątrz, a także środki do zwalczania chwastów, szkodników i chorób związanych z trawnikami. Oferuje również produkty ogrodnicze i krajobrazowe, takie jak nawozy rozpuszczalne w wodzie i o przedłużonym uwalnianiu, mieszanki do doniczek i gleby ogrodowe, ściółkę i dekoracyjne produkty do pokrywania ziemi, środki do zwalczania szkodników i chorób roślin, organiczne produkty ogrodnicze oraz żywe rośliny i rozwiązania do siewu.

Firma oferuje również produkty hydroponiczne, które umożliwiają uprawę roślin, kwiatów i warzyw przy minimalnym użyciu gleby lub bez niej. W ofercie znajdują się systemy oświetleniowe i komponenty do zastosowań hydroponicznych i w uprawie roślin wewnątrz pomieszczeń, a także środki do zwalczania owadów, gryzoni i chwastów w domowych przestrzeniach oraz środki na chwasty nieselektywne.

Produkty firmy są sprzedawane pod markami Scotts, Turf Builder, EZ Seed, PatchMaster, Thick'R Lawn, GrubEx, EdgeGuard, Handy Green II, Miracle-Gro, LiquaFeed, Shake "N Feed, Hyponex, Earthgro, Nature Scapes, Ortho, Miracle-Gro Performance Organics, Miracle-Gro Organic Choice, Whitney Farms, EcoScraps, Mother Earth, Botanicare, General Hydroponics, Vermicrop, Cyco, Gavita, Agrolux, HydroLogic, Can-Filters, Gro Pro, Hurricane, AeroGarden, Titan, Tomcat, Ortho Weed B Gon, Roundup, Groundclear i Alchemist.

Firma obsługuje centra budowlane, sklepy masowe, kluby magazynowe, duże sieci sklepów z narzędziami, niezależne sklepy z narzędziami, szkółki, centra ogrodnicze, platformy e-commerce oraz sklepy spożywcze i apteki, a także dystrybutorów, sprzedawców i producentów w dziedzinie ogrodnictwa wewnątrz pomieszczeń i hydroponiki. Firma została założona w 1868 roku i ma swoją siedzibę w Marysville, Ohio.

Inwestuj w akcje Scotts Miracle-Gro

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Scotts Miracle-Gro? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Scotts Miracle-Gro z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Scotts Miracle-Gro. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Scotts Miracle-Gro jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Scotts Miracle-Gro. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Scotts Miracle-Gro, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Scotts Miracle-Gro lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Scotts Miracle-Gro (SMG)

Nazwa firmyScotts Miracle-Gro
TickerSMG
Oficjalna strona internetowahttps://scottsmiraclegro.gcs-web.com/
Data założenia1868
SektorSurowce
BranżaŚrodki chemiczne
Wypłaca dywidendę

Scotts Miracle-Gro cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... SMG
29. 09. 2023 Ładowanie... SMG
28. 09. 2023 Ładowanie... SMG
27. 09. 2023 Ładowanie... SMG
26. 09. 2023 Ładowanie... SMG
25. 09. 2023 Ładowanie... SMG
24. 09. 2023 Ładowanie... SMG
23. 09. 2023 Ładowanie... SMG
22. 09. 2023 Ładowanie... SMG
21. 09. 2023 Ładowanie... SMG
20. 09. 2023 Ładowanie... SMG
19. 09. 2023 Ładowanie... SMG
18. 09. 2023 Ładowanie... SMG
17. 09. 2023 Ładowanie... SMG

Oceń akcje Scotts Miracle-Gro


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo