Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Bayer

Akcje Bayer (BAYN) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Bayer

Notowania akcji Bayer (BAYN)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Bayer (BAYN)

Bayer Aktiengesellschaft to firma działająca na całym świecie jako przedsiębiorstwo z branży nauk o życiu. Działa w segmentach farmaceutycznym, zdrowia konsumenckiego oraz nauk rolniczych.

W segmencie farmaceutycznym oferuje produkty na receptę głównie w dziedzinie kardiologii i opieki zdrowotnej kobiet; specjalistyczne terapie w dziedzinach onkologii, hematologii i okulistyki; sprzęt do obrazowania diagnostycznego i środki kontrastowe, a także terapię komórkową i genową.

Segment zdrowia konsumenckiego oferuje leki bez recepty, produkty medyczne, produkty do pielęgnacji skóry, suplementy diety i rozwiązania do samopomocy w dermatologii, suplementach diety, zapobieganiu bólowi i ryzyku sercowo-naczyniowemu, zdrowiu układu pokarmowego, alergii oraz przeziębieniu i kaszlu.

Segment nauk rolniczych oferuje chemiczne i biologiczne środki ochrony roślin, ulepszone cechy roślin, nasiona, rozwiązania cyfrowe oraz środki do zwalczania szkodników i chwastów, a także usługi dla rolnictwa. Segment ten zajmuje się również hodowlą, rozmnażaniem i produkcją/obróbka nasion, w tym nasionami odzieżowymi.

Firma posiada umowę współpracy z MD Anderson Cancer Center w celu opracowania leków onkologicznych; umowę badawczo-licencyjną z Dewpoint Therapeutics, Inc. w celu opracowania nowych terapii dla chorób sercowo-naczyniowych i ginekologicznych; umowę współpracy z Exscientia Ltd, Foundation Medicine Inc. i Evotec AG; współpracę badawczą z Arvinas Inc.; strategiczne partnerstwo badawcze z University of Oxford w celu opracowania nowatorskich terapii ginekologicznych; oraz z Kyoto University w celu identyfikacji nowych kandydatów na leki do leczenia chorób płuc, a także współpracę z Bicycle Therapeutics w celu opracowania peptydów bicyklicznych.

Produkty firmy są dystrybuowane przez hurtownie, apteki i sieci aptek, supermarkety, sprzedaż online i inne sklepy detaliczne, a także bezpośrednio do rolników. Bayer Aktiengesellschaft została założona w 1863 roku i ma swoją siedzibę w Leverkusen w Niemczech.

Inwestuj w akcje Bayer

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Bayer? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Bayer z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Bayer. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Bayer jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Bayer. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Bayer, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Bayer lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Bayer (BAYN)

Nazwa firmyBayer
TickerBAYN
Oficjalna strona internetowahttps://www.bayer.cz/
Data założenia1863
SektorOpieka zdrowotna
BranżaFarmaceutyki
Wypłaca dywidendę

Bayer cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... BAYN
04. 12. 2023 Ładowanie... BAYN
03. 12. 2023 Ładowanie... BAYN
02. 12. 2023 Ładowanie... BAYN
01. 12. 2023 Ładowanie... BAYN
30. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
29. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
28. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
27. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
26. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
25. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
24. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
23. 11. 2023 Ładowanie... BAYN
22. 11. 2023 Ładowanie... BAYN

Oceń akcje Bayer


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo