Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Siemens

Akcje Siemens (SIE) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Siemens

Notowania akcji Siemens (SIE)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Siemens (SIE)

Siemens Energy AG to firma technologiczna z branży energetycznej, która działa na całym świecie. Działa w dwóch segmentach: Gaz i Energia; oraz Siemens Gamesa Renewable Energy.

Firma dostarcza turbiny gazowe i parowe, generatory, silniki gazowe, systemy pomiarowe i sterowania oraz systemy elektryczne. Oferuje również usługi zwiększania wydajności, konserwacji, szkoleń dla klientów oraz doradztwo zawodowe w zakresie wytwarzania energii elektrycznej w sposób scentralizowany i rozproszony.

Firma dostarcza również transformatorów, rozdzielnic powietrznych i gazowych, systemów przesyłowych prądu zmiennego, połączeń sieciowych dla morskich farm wiatrowych, systemów przesyłowych prądu stałego o wysokim napięciu, stacji elektroenergetycznych o wysokim napięciu, cyfrowych rozwiązań i komponentów oraz innych produktów.

Oferuje również urządzenia obrotowe, takie jak przemysłowe i aero-deriatywne turbiny gazowe, turbiny gazowe i tłokowe, produkty do wytwarzania energii elektrycznej oraz moduły kompresji, a także rozwiązania w dziedzinach elektryfikacji, automatyzacji i cyfryzacji, bezpieczeństwa i ochrony zakładów oraz oczyszczania wody.

Ponadto firma rozwija technologie w dziedzinie energetyki odnawialnej i systemów magazynowania energii. Oferuje również rozwiązania w zakresie projektowania, inżynierii, produkcji i instalacji turbin wiatrowych na lądzie oraz projektowania, produkcji i instalacji urządzeń do turbin wiatrowych na morzu. Firma świadczy również usługi związane z eksploatacją i konserwacją farm wiatrowych.

Siemens Energy AG obsługuje przedsiębiorstwa energetyczne, niezależnych producentów energii, deweloperów projektów, branżę naftową i gazową, operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych oraz klientów przemysłowych i infrastrukturalnych.

Siemens Energy AG została założona w 1866 roku i ma siedzibę w Monachium, w Niemczech.

Inwestuj w akcje Siemens

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Siemens? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Siemens z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Siemens. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Siemens jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Siemens. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Siemens, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Siemens lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Siemens (SIE)

Nazwa firmySiemens
TickerSIE
Oficjalna strona internetowahttps://siemens.com
Data założenia1847
SektorPrzemysł
BranżaKonglomeraty przemysłowe
Wypłaca dywidendę

Siemens cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... SIE
04. 12. 2023 Ładowanie... SIE
03. 12. 2023 Ładowanie... SIE
02. 12. 2023 Ładowanie... SIE
01. 12. 2023 Ładowanie... SIE
30. 11. 2023 Ładowanie... SIE
29. 11. 2023 Ładowanie... SIE
28. 11. 2023 Ładowanie... SIE
27. 11. 2023 Ładowanie... SIE
26. 11. 2023 Ładowanie... SIE
25. 11. 2023 Ładowanie... SIE
24. 11. 2023 Ładowanie... SIE
23. 11. 2023 Ładowanie... SIE
22. 11. 2023 Ładowanie... SIE

Oceń akcje Siemens


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo