Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Zscaler

Akcje Zscaler (ZS) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Zscaler

Notowania akcji Zscaler (ZS)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Zscaler (ZS)

Zscaler, Inc. to firma zajmująca się bezpieczeństwem w chmurze na całym świecie. Oferuje rozwiązanie Zscaler Internet Access, które zapewnia użytkownikom, obciążeniom roboczym, urządzeniom IoT i OT bezpieczny dostęp do zewnętrznie zarządzanych aplikacji, w tym aplikacji typu software-as-a-service (SaaS) i miejsc docelowych w Internecie. Firma oferuje również rozwiązanie Zscaler Private Access, które ma na celu zapewnienie dostępu do zarządzanych aplikacji hostowanych wewnętrznie w centrach danych oraz w chmurach prywatnych lub publicznych.

Zscaler dostarcza także Zscaler Digital Experience, które mierzy kompleksowe doświadczenie użytkownika w aplikacjach biznesowych oraz dostarcza łatwo zrozumiane wyniki doświadczenia cyfrowego dla każdego użytkownika, aplikacji i lokalizacji w przedsiębiorstwie. Ponadto firma oferuje rozwiązania Posture Control, w tym Cloud Security Posture Management, które identyfikuje i usuwa błędy konfiguracji aplikacji w usługach typu SaaS, infrastrukturze jako usłudze i platformie jako usłudze w celu zmniejszenia ryzyka i zapewnienia zgodności z branżowymi i organizacyjnymi standardami.

Zscaler oferuje również Cloud Infrastructure Entitlement Management, które wykrywa i usuwa nadmiarowe lub nieużywane uprawnienia w chmurze oraz wprowadza zasadę najmniejszych uprawnień bez zakłócania produktywności. Firma dostarcza również Infrastructure as Code (IaC), które analizuje szablony IaC w celu identyfikacji błędów konfiguracji i innych problemów związanych z bezpieczeństwem przed wdrożeniem do infrastruktury chmurowej. Dodatkowo, oferuje rozwiązania skanowania podatności i zapobiegania utracie danych.

Moduły platformy firmy obejmują Zscaler Central Authority, Zscaler Enforcement Node i Zscaler Log Servers. Firma obsługuje klientów w branżach lotniczej i transportowej, konglomeratach, dóbr konsumenckich i handlu detalicznego, usługach finansowych, opiece zdrowotnej, produkcji, mediach i komunikacji, sektorze publicznym i edukacji, technologii oraz usługach telekomunikacyjnych. Firma została założona w 2007 roku jako SafeChannel, Inc., a w sierpniu 2008 roku zmieniła nazwę na Zscaler, Inc. Jej siedziba znajduje się w San Jose, w Kalifornii.

Inwestuj w akcje Zscaler

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Zscaler? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Zscaler z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Zscaler. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Zscaler jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Zscaler. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Zscaler, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Zscaler lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Zscaler (ZS)

Nazwa firmyZscaler
TickerZS
Oficjalna strona internetowahttps://ir.zscaler.com/
Data założenia2007
SektorTechnologie informacyjne
BranżaOprogramowanie
Wypłaca dywidendę

Zscaler cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... ZS
04. 12. 2023 Ładowanie... ZS
03. 12. 2023 Ładowanie... ZS
02. 12. 2023 Ładowanie... ZS
01. 12. 2023 Ładowanie... ZS
30. 11. 2023 Ładowanie... ZS
29. 11. 2023 Ładowanie... ZS
28. 11. 2023 Ładowanie... ZS
27. 11. 2023 Ładowanie... ZS
26. 11. 2023 Ładowanie... ZS
25. 11. 2023 Ładowanie... ZS
24. 11. 2023 Ładowanie... ZS
23. 11. 2023 Ładowanie... ZS
22. 11. 2023 Ładowanie... ZS

Oceń akcje Zscaler


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo