Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » UiPath

Akcje UiPath (PATH) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji UiPath

Notowania akcji UiPath (PATH)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach UiPath (PATH)

UiPath Inc. to firma, która dostarcza kompleksową platformę automatyzacji, oferującą różnorodne rozwiązania do automatyzacji procesów robotycznych (RPA) głównie w Stanach Zjednoczonych, Rumunii i Japonii. Firma oferuje zestaw powiązanych ze sobą oprogramowań, które umożliwiają budowanie, zarządzanie, uruchamianie, angażowanie, mierzenie i zarządzanie automatyzacją w organizacji. Platforma łączy sztuczną inteligencję z nagrywaniem na pulpicie, wydobywaniem danych z aktywności człowieka i dzienników systemowych oraz intuicyjnymi narzędziami wizualizacji, co pozwala użytkownikom odkrywać, analizować i identyfikować procesy do automatyzacji w centralnym portalu.

Firma oferuje środowiska niskiego kodu, które umożliwiają użytkownikom w organizacji tworzenie automatyzacji zarówno z obsługą człowieka, jak i bez niej, bez wcześniejszej wiedzy na temat programowania. Roboty mogą być wdrażane w interaktywnych doświadczeniach z obsługą człowieka lub w trybie bez nadzoru, działając w tle, a także mogą korzystać z wbudowanych konektorów do popularnych aplikacji biznesowych. Firma oferuje narzędzia centralne, które umożliwiają zarządzanie, testowanie i wdrażanie automatyzacji oraz modeli uczenia maszynowego w całej firmie.

Platforma pozwala klientom zarządzać długotrwałymi procesami, które harmonizują pracę między robotami a ludźmi, a także umożliwia śledzenie, mierzenie i prognozowanie wydajności automatyzacji w przedsiębiorstwie, pomagając w zapewnieniu zgodności z normami biznesowymi. Dodatkowo, firma oferuje wsparcie techniczne i konserwację oprogramowania, a także usługi profesjonalne, takie jak szkolenia i wdrożenia, które ułatwiają wprowadzenie platformy. Firma obsługuje sektory bankowości, opieki zdrowotnej, usług finansowych i instytucji rządowych.

UiPath Inc. została założona w 2005 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje UiPath

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje UiPath? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji UiPath z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji UiPath. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje UiPath jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji UiPath. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji UiPath, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje UiPath lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o UiPath (PATH)

Nazwa firmyUiPath
TickerPATH
Oficjalna strona internetowahttps://ir.uipath.com/
Data założenia2005
SektorTechnologie informacyjne
BranżaOprogramowanie
Wypłaca dywidendę

UiPath cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... PATH
29. 09. 2023 Ładowanie... PATH
28. 09. 2023 Ładowanie... PATH
27. 09. 2023 Ładowanie... PATH
26. 09. 2023 Ładowanie... PATH
25. 09. 2023 Ładowanie... PATH
24. 09. 2023 Ładowanie... PATH
23. 09. 2023 Ładowanie... PATH
22. 09. 2023 Ładowanie... PATH
21. 09. 2023 Ładowanie... PATH
20. 09. 2023 Ładowanie... PATH
19. 09. 2023 Ładowanie... PATH
18. 09. 2023 Ładowanie... PATH
17. 09. 2023 Ładowanie... PATH

Oceń akcje UiPath


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo