Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » The Travelers Companies

Akcje The Travelers Companies (TRV) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji The Travelers Companies

Notowania akcji The Travelers Companies (TRV)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach The Travelers Companies (TRV)

Travelers Companies, Inc. to firma ubezpieczeniowa, która oferuje różnorodne produkty i usługi ubezpieczeniowe dla firm, jednostek rządowych, stowarzyszeń oraz osób prywatnych w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Działa poprzez trzy segmenty: Ubezpieczenia Biznesowe, Ubezpieczenia Specjalistyczne oraz Ubezpieczenia Osobiste.

Segment Ubezpieczeń Biznesowych oferuje ubezpieczenia od wypadków przy pracy, komercyjne ubezpieczenia samochodowe i nieruchomości, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, wielorakie ubezpieczenia komercyjne, ubezpieczenia od odpowiedzialności pracodawcy, ubezpieczenia od odpowiedzialności publicznej i produktowej, ubezpieczenia od odpowiedzialności zawodowej, ubezpieczenia morskie, lotnicze, energetyczne na lądzie i na morzu, ubezpieczenia budowlane, ubezpieczenia od terroryzmu, ubezpieczenia od wypadków osobowych oraz ubezpieczenia porwania i okupu. Ten segment obsługuje małe firmy, średnie przedsiębiorstwa, duże korporacje oraz branżę transportu i rolnictwo. Produkty są dystrybuowane poprzez brokerów, agentów hurtowych i menedżerów programów.

Segment Ubezpieczeń Specjalistycznych oferuje ubezpieczenia gwarancyjne, ubezpieczenia od niewypłacalności, ubezpieczenia od odpowiedzialności zarządu i zawodowej oraz inne ubezpieczenia majątkowe i od odpowiedzialności cywilnej. Usługi te są dostarczane poprzez niezależne agencje i brokerów.

Segment Ubezpieczeń Osobistych oferuje ubezpieczenia majątkowe i od odpowiedzialności cywilnej, głównie ubezpieczenia samochodowe i mieszkań, dla osób prywatnych. Produkty są sprzedawane poprzez niezależne agencje i brokerów. Travelers Companies, Inc. została założona w 1853 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje The Travelers Companies

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje The Travelers Companies? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji The Travelers Companies z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji The Travelers Companies. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje The Travelers Companies jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji The Travelers Companies. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji The Travelers Companies, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje The Travelers Companies lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o The Travelers Companies (TRV)

Nazwa firmyThe Travelers Companies
TickerTRV
Oficjalna strona internetowahttps://www.travelers.com/
Data założenia1853
SektorUsługi finansowe
BranżaUbezpieczenie
Wypłaca dywidendę

The Travelers Companies cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... TRV
25. 09. 2023 Ładowanie... TRV
24. 09. 2023 Ładowanie... TRV
23. 09. 2023 Ładowanie... TRV
22. 09. 2023 Ładowanie... TRV
21. 09. 2023 Ładowanie... TRV
20. 09. 2023 Ładowanie... TRV
19. 09. 2023 Ładowanie... TRV
18. 09. 2023 Ładowanie... TRV
17. 09. 2023 Ładowanie... TRV
16. 09. 2023 Ładowanie... TRV
15. 09. 2023 Ładowanie... TRV
14. 09. 2023 Ładowanie... TRV
13. 09. 2023 Ładowanie... TRV

Oceń akcje The Travelers Companies


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo