Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » MetLife

Akcje MetLife (MET) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji MetLife

Notowania akcji MetLife (MET)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach MetLife (MET)

MetLife to firma świadcząca usługi finansowe, oferująca ubezpieczenia, renty, świadczenia pracownicze oraz usługi zarządzania aktywami na całym świecie. Działa poprzez pięć segmentów: USA, Azję, Amerykę Łacińską, Europę, Bliski Wschód i Afrykę oraz MetLife Holdings.

Firma oferuje ubezpieczenia na życie, stomatologiczne, grupowe ubezpieczenia od krótko- i długotrwałej niezdolności do pracy, ubezpieczenia indywidualne od niezdolności do pracy, ubezpieczenia dla zwierząt, ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków i kalectwa, ubezpieczenia wzroku oraz ubezpieczenia od wypadków i chorób, a także plany prawne z góry opłacone; usługi administracyjne dla pracodawców; ogólne i oddzielne konta, umowy o syntetycznym gwarantowanym oprocentowaniu oraz prywatne umowy finansowania o zmiennym oprocentowaniu.

Oferuje również przeniesienie ryzyka emerytalnego, renty dochodowe instytucjonalne, rozwiązania strukturyzowanych ugód oraz produkty inwestycyjne na rynkach kapitałowych; oraz inne produkty i usługi, takie jak produkty ubezpieczeniowe na życie i umowy finansowania do finansowania świadczeń emerytalnych, a także ubezpieczenia na życie firmowe, bankowe lub trustowe, które służą do finansowania programów świadczeń niestandardowych dla kierownictwa.

Ponadto, oferuje ubezpieczenia na życie stałe, indeksowane i zmiennokapitałowe; produkty emerytalne; produkty oszczędnościowe; produkty na życie w całości i na czas określony, zapisy, ubezpieczenia na życie uniwersalne i zmiennokapitałowe oraz grupowe ubezpieczenia na życie; rozwiązania reasekuracji długowieczności; produkty ubezpieczeniowe kredytowe; oraz ochronę przed długoterminowymi usługami opieki zdrowotnej.

MetLife, Inc. została założona w 1863 roku i ma siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

MetLife to międzynarodowa firma świadcząca usługi finansowe, która działa na całym świecie. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, dla zwierząt oraz ubezpieczeń od nieszczęśliwych wypadków. Firma zapewnia również renty, świadczenia pracownicze oraz usługi zarządzania aktywami. MetLife posiada pięć segmentów działalności, obejmujących różne regiony, takie jak Stany Zjednoczone, Azja, Ameryka Łacińska, Europa, Bliski Wschód i Afryka.

MetLife oferuje również usługi związane z emeryturami, takie jak przeniesienie ryzyka emerytalnego, renty dochodowe i produkty inwestycyjne. Firma ma również w swojej ofercie ubezpieczenia kredytowe oraz ochronę przed długoterminowymi usługami opieki zdrowotnej. MetLife działa od 1863 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje MetLife

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje MetLife? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji MetLife z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji MetLife. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje MetLife jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji MetLife. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji MetLife, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje MetLife lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o MetLife (MET)

Nazwa firmyMetLife
TickerMET
Oficjalna strona internetowahttps://www.metlife.com
Data założenia1868
SektorUsługi finansowe
BranżaUbezpieczenie
Wypłaca dywidendę

MetLife cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... MET
29. 09. 2023 Ładowanie... MET
28. 09. 2023 Ładowanie... MET
27. 09. 2023 Ładowanie... MET
26. 09. 2023 Ładowanie... MET
25. 09. 2023 Ładowanie... MET
24. 09. 2023 Ładowanie... MET
23. 09. 2023 Ładowanie... MET
22. 09. 2023 Ładowanie... MET
21. 09. 2023 Ładowanie... MET
20. 09. 2023 Ładowanie... MET
19. 09. 2023 Ładowanie... MET
18. 09. 2023 Ładowanie... MET
17. 09. 2023 Ładowanie... MET

Oceń akcje MetLife


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo