Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Ocugen

Akcje Ocugen (OCGN) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Ocugen

Notowania akcji Ocugen (OCGN)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Ocugen (OCGN)

Firma Ocugen, Inc. to firma farmaceutyczna, która skupia się na opracowywaniu terapii genowych do leczenia chorób oczu. Produkty w fazie rozwoju firmy obejmują OCU400, innowacyjny kandydat na terapię genową, który przywraca integralność siatkówki i funkcję w różnych dziedzicznych chorobach siatkówki, takich jak retinopatia pigmentowa i wrodzona amauroza Lebera; OCU410 i OCU410ST do leczenia suchej zwyrodnieniowej plamki żółtej (AMD); oraz OCU200, nowatorski białko fuzji w badaniach przedklinicznych mające na celu leczenie obrzęku plamki, retinopatii cukrzycowej i mokrej AMD.

Firma ma strategiczne partnerstwo z CanSino Biologics Inc. w zakresie wspólnego opracowywania i produkcji terapii genowych, a także z Bharat Biotech w zakresie komercjalizacji COVAXIN na rynku Stanów Zjednoczonych.

Firma ma swoją siedzibę w Malvern, w stanie Pensylwania.

Firma jest dumna z osiągnięć w dziedzinie badań nad terapią genową i dąży do znalezienia skutecznych rozwiązań dla pacjentów z chorobami oczu. Badania koncentrują się na różnych schorzeniach, takich jak retinopatia pigmentowa, wrodzona amauroza Lebera, zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, obrzęk plamki, retinopatia cukrzycowa i mokre AMD.

Firma współpracuje z wiodącymi firmami farmaceutycznymi, aby pacjenci mieli dostęp do innowacyjnych terapii genowych. Partnerstwo z CanSino Biologics Inc. umożliwia firmie opracowywanie i produkcję terapii genowych, które mają potencjał do zmieniania życia pacjentów z chorobami oczu.

Firma angażuje się również w walkę z pandemią COVID-19 i współpracuje z Bharat Biotech w celu wprowadzenia COVAXIN na amerykański rynek. Wysiłki są skoncentrowane na zapewnieniu bezpiecznej i skutecznej szczepionki przeciw COVID-19 dla społeczności w Stanach Zjednoczonych.

Inwestuj w akcje Ocugen

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Ocugen? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Ocugen z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Ocugen. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Ocugen jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Ocugen. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Ocugen, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Ocugen lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Ocugen (OCGN)

Nazwa firmyOcugen
TickerOCGN
Oficjalna strona internetowahttps://ir.ocugen.com/
Data założenia2013
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

Ocugen cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
29. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
28. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
27. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
26. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
25. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
24. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
23. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
22. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
21. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
20. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
19. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
18. 09. 2023 Ładowanie... OCGN
17. 09. 2023 Ładowanie... OCGN

Oceń akcje Ocugen


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo