Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » BioNTech

Akcje BioNTech (BNTX) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji BioNTech

Notowania akcji BioNTech (BNTX)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach BioNTech (BNTX)

BioNTech SE to niemiecka firma biotechnologiczna, która zajmuje się opracowywaniem i komercjalizacją immunoterapii stosowanej w leczeniu raka oraz innych chorób zakaźnych. Firma obecnie prowadzi badania nad wieloma produktami kandydującymi do wprowadzenia na rynek.

Na przykład, BNT111 jest obecnie w fazie II badań klinicznych w leczeniu zaawansowanego czerniaka, a BNT112 przechodzi fazę I/IIa badań klinicznych w leczeniu raka prostaty. BNT113 jest testowany w fazie II w leczeniu nowotworów głowy i szyi związanych z wirusem HPV 16+, a BNT115 przechodzi fazę I badań klinicznych w leczeniu raka jajnika. BNT116 jest natomiast w fazie I badań klinicznych w leczeniu raka płuc niekomórkowych.

BioNTech SE prowadzi również badania nad innymi produktami, takimi jak BNT122, który przechodzi fazę II badań klinicznych w leczeniu czerniaka w pierwszej linii oraz fazę I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów. BNT131 przechodzi fazę I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów, a BNT141 i BNT142 są w fazie I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów.

Ponadto, firma opracowuje BNT151, BNT152 i BNT153 w celu leczenia nowotworów, BNT211 w leczeniu wielu nowotworów oraz BNT221 w leczeniu raka trzustki i innych nowotworów. BNT311 przechodzi fazę II badań klinicznych w leczeniu przerzutowego raka płuc niekomórkowych oraz fazę I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów, a BNT312 jest w fazie I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów.

Firma prowadzi również badania nad ONC-392, który przechodzi fazę II badań klinicznych w leczeniu raka jajnika oraz fazę I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów.

BioNTech SE opracowuje również BNT321, czyli monoklonalne przeciwciało IgG1, które przechodzi fazę I badań klinicznych w leczeniu raka trzustki. BNT411 to produkt kandydujący na małą cząsteczkę immunomodulującą, który przechodzi fazę I badań klinicznych w leczeniu nowotworów. BNT322 przechodzi fazę I badań klinicznych w leczeniu wielu nowotworów.

Ponadto, firma pracuje nad opracowaniem szczepionek profilaktycznych przeciwko półpaścowi, malarii, gruźlicy, HSV-2 i innym chorobom zakaźnym.

BioNTech SE współpracuje z takimi firmami jak Genentech, Inc., Sanofi S.A., Genmab A/S, Pfizer Inc., Shanghai Fosun Pharmaceutical (Group) Co., Ltd oraz Ryvu Therapeutics S.A.

Firma została założona w 2008 roku i ma swoją siedzibę w Mainz, w Niemczech.

Inwestuj w akcje BioNTech

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje BioNTech? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji BioNTech z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji BioNTech. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje BioNTech jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji BioNTech. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji BioNTech, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje BioNTech lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o BioNTech (BNTX)

Nazwa firmyBioNTech
TickerBNTX
Oficjalna strona internetowahttps://investors.biontech.de/
Data założenia2008
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

BioNTech cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
25. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
24. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
23. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
22. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
21. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
20. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
19. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
18. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
17. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
16. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
15. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
14. 09. 2023 Ładowanie... BNTX
13. 09. 2023 Ładowanie... BNTX

Oceń akcje BioNTech


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo