Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Nasdaq

Akcje Nasdaq (NDAQ) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Nasdaq

Notowania akcji Nasdaq (NDAQ)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Nasdaq (NDAQ)

Nasdaq, Inc. to firma technologiczna, która obsługuje rynki kapitałowe i inne branże na całym świecie. Działa w trzech segmentach:

1. Platformy Rynkowe: Oferuje usługi handlu, w tym handlu i rozliczania instrumentów pochodnych, handlu gotówkowego, handlu obligacjami i towarami oraz usług zarządzania transakcjami. Prowadzi różne giełdy i inne miejsca handlu na różnych klasach aktywów, takich jak instrumenty pochodne, towary, akcje gotówkowe, długi, instrumenty strukturyzowane i produkty notowane na giełdzie. Świadczy również usługi maklerskie, rozliczeniowe, rozrachunkowe i depozytowe. Segment ten obsługuje również aktywa, takie jak akcje gotówkowe, instrumenty pochodne na akcje, waluty, papiery wartościowe oprocentowane, towary, produkty energetyczne i waluty cyfrowe.

2. Platformy Dostępu do Kapitału: Sprzedaje i dystrybuuje historyczne i czasu rzeczywistego dane rynkowe. Opracowuje i licencjonuje indeksy i produkty finansowe pod marką Nasdaq. Prowadzi platformy notowań. Oferuje rozwiązania do analizy inwestycji i zarządzania procesami. Dostarcza również informacje dla inwestorów, rozwiązania ESG i rozwiązania z zakresu zarządzania.

3. Segment Przeciwdziałania Przestępczości Finansowej: Obejmuje rozwiązania do zarządzania przestępczością finansową. Nasdaq Trade Surveillance to rozwiązanie typu SaaS dla brokerów i innych uczestników rynku, które pomaga im w przestrzeganiu zasad rynkowych, regulacji i wewnętrznych polityk nadzoru rynku. Nasdaq Market Surveillance to rozwiązanie do nadzoru rynku dla rynków i regulatorów. Verafin to dostawca technologii typu SaaS oferujący rozwiązania do zarządzania przestępczością finansową.

Firma była wcześniej znana jako The NASDAQ OMX Group, Inc. i zmieniła swoją nazwę na Nasdaq, Inc. we wrześniu 2015 roku. Nasdaq, Inc. została założona w 1971 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje Nasdaq

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Nasdaq? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Nasdaq z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Nasdaq. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Nasdaq jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Nasdaq. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Nasdaq, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Nasdaq lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Nasdaq (NDAQ)

Nazwa firmyNasdaq
TickerNDAQ
Oficjalna strona internetowahttps://ir.nasdaq.com/
Data założenia1971
SektorUsługi finansowe
BranżaRynki kapitałowe
Wypłaca dywidendę

Nasdaq cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
25. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
24. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
23. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
22. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
21. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
20. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
19. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
18. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
17. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
16. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
15. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
14. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ
13. 09. 2023 Ładowanie... NDAQ

Oceń akcje Nasdaq


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo