Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Blackstone Group

Akcje Blackstone Group (BX) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Blackstone Group

Notowania akcji Blackstone Group (BX)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Blackstone Group (BX)

Blackstone Inc. to firma zarządzająca alternatywnymi aktywami, specjalizująca się w różnych obszarach inwestycyjnych. Oferuje usługi związane z nieruchomościami, prywatnym kapitałem, funduszami hedgingowymi, kredytami, funduszami funduszy wtórnych, długiem publicznym i akcjami, a także strategiami wieloaktywowymi.

Firma głównie inwestuje w przedsiębiorstwa na wczesnym etapie rozwoju. Dodatkowo, świadczy usługi związane z rynkami kapitałowymi.

Segment nieruchomości specjalizuje się w różnych rodzajach inwestycji, takich jak inwestycje o charakterze oportunistycznym, core+ oraz inwestycje zabezpieczone nieruchomościami komercyjnymi. Firma inwestuje w nieruchomości generujące dochód w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Dział private equity firmy prowadzi transakcje na całym świecie, obejmujące różne typy inwestycji. Mogą to być duże wykupy, sytuacje specjalne, kredyty hipoteczne w trudnej sytuacji, wykupy średnich przedsiębiorstw, platformy wykupowe, projekty rozwoju i wzrostu, a także inwestycje w spółki portfelowe i operacyjne z różnych sektorów, takich jak żegluga, nieruchomości, kredyty korporacyjne lub konsumenckie, projekty rozwoju zielonej energii, usługi finansowe, opieka zdrowotna, nauki przyrodnicze, infrastruktura, technologia przedsiębiorstwowa i konsumencka.

Firma rozważa również inwestycje w Azji i Ameryce Łacińskiej. Okres inwestycyjny wynosi trzy lata.

Dział funduszy hedgingowych zarządza różnymi rozwiązaniami funduszy kominglowanych i dostosowanych. Dział kredytowy skupia się na udzielaniu pożyczek i papierów wartościowych firm o niskiej jakości inwestycyjnej, rozproszonych w strukturze kapitałowej. Obejmuje to dług zabezpieczony, dług podporządkowany, akcje uprzywilejowane i akcje zwykłe.

Blackstone Inc. została założona w 1985 roku i ma siedzibę w Nowym Jorku. Posiada również biura w Azji, Europie i Ameryce Północnej.

Inwestuj w akcje Blackstone Group

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Blackstone Group? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Blackstone Group z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Blackstone Group. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Blackstone Group jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Blackstone Group. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Blackstone Group, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Blackstone Group lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Blackstone Group (BX)

Nazwa firmyBlackstone Group
TickerBX
Oficjalna strona internetowahttps://ir.blackstone.com/overview/default.aspx
Data założenia1985
SektorUsługi finansowe
BranżaRynki kapitałowe
Wypłaca dywidendę

Blackstone Group cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... BX
29. 09. 2023 Ładowanie... BX
28. 09. 2023 Ładowanie... BX
27. 09. 2023 Ładowanie... BX
26. 09. 2023 Ładowanie... BX
25. 09. 2023 Ładowanie... BX
24. 09. 2023 Ładowanie... BX
23. 09. 2023 Ładowanie... BX
22. 09. 2023 Ładowanie... BX
21. 09. 2023 Ładowanie... BX
20. 09. 2023 Ładowanie... BX
19. 09. 2023 Ładowanie... BX
18. 09. 2023 Ładowanie... BX
17. 09. 2023 Ładowanie... BX

Oceń akcje Blackstone Group


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo