Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Marathon Oil

Akcje Marathon Oil (MRO) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Marathon Oil

Notowania akcji Marathon Oil (MRO)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Marathon Oil (MRO)

Marathon Oil Corporation to firma, która działa jako niezależne przedsiębiorstwo poszukiwawczo-wydobywcze w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Firma zajmuje się poszukiwaniem, wydobyciem i sprzedażą ropy naftowej i kondensatu, płynnych produktów naftowych oraz gazu ziemnego.

Dodatkowo, produkuje i sprzedaje produkty wytwarzane z gazu ziemnego, takie jak skroplony gaz ziemny i metanol. Posiada również i zarządza centralnymi obiektami zbierania i przetwarzania, a także systemem zbierania Sugarloaf, 42-milowym gazociągiem przebiegającym przez hrabstwa Karnes i Atascosa.

Firma została założona w 1886 roku i ma swoją siedzibę w Houston, Teksas. Początkowo znana była jako USX Corporation, a w grudniu 2001 roku zmieniła swoją nazwę na Marathon Oil Corporation. Jest jednym z największych graczy na rynku naftowym i gazowym, z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Firma posiada liczne koncesje na poszukiwanie i wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego na terenie Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Marathon Oil Corporation jest również zaangażowana w działalność społeczną i ekologiczną. Firma prowadzi programy ochrony środowiska, inwestuje w technologie przyjazne dla środowiska i wspiera lokalne społeczności, w których prowadzi swoje działania. Jest również aktywna w dziedzinie badań i rozwoju, dążąc do odkrywania nowych złóż ropy i gazu oraz doskonalenia technologii wydobycia.

Marathon Oil Corporation to firma, która dąży do zrównoważonego rozwoju i efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych. Jej misją jest dostarczanie energii na całym świecie, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i społeczności lokalne.

Inwestuj w akcje Marathon Oil

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Marathon Oil? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Marathon Oil z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Marathon Oil. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Marathon Oil jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Marathon Oil. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Marathon Oil, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Marathon Oil lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Marathon Oil (MRO)

Nazwa firmyMarathon Oil
TickerMRO
Oficjalna strona internetowahttps://ir.marathonoil.com/
Data założenia1887
SektorEnergetyka
BranżaRopa naftowa, gaz ziemny i paliwa
Wypłaca dywidendę

Marathon Oil cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... MRO
29. 09. 2023 Ładowanie... MRO
28. 09. 2023 Ładowanie... MRO
27. 09. 2023 Ładowanie... MRO
26. 09. 2023 Ładowanie... MRO
25. 09. 2023 Ładowanie... MRO
24. 09. 2023 Ładowanie... MRO
23. 09. 2023 Ładowanie... MRO
22. 09. 2023 Ładowanie... MRO
21. 09. 2023 Ładowanie... MRO
20. 09. 2023 Ładowanie... MRO
19. 09. 2023 Ładowanie... MRO
18. 09. 2023 Ładowanie... MRO
17. 09. 2023 Ładowanie... MRO

Oceń akcje Marathon Oil


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo