Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Ingredion

Akcje Ingredion (INGR) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Ingredion

Notowania akcji Ingredion (INGR)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Ingredion (INGR)

Ingredion Incorporated, znana również jako Ingredion, jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą słodzików, skrobi, składników odżywczych oraz rozwiązań biomateriałowych, które są pozyskiwane z mokrego mielenia i przetwarzania kukurydzy oraz innych materiałów opartych na skrobi. Firma ta dostarcza swoje produkty do różnych branż w Ameryce Północnej, Południowej, Azji i Pacyfiku, Europie, Bliskim Wschodzie oraz Afryce.

Ingredion oferuje produkty skrobiowe do stosowania w przetworzonej żywności, takie jak skrobia kukurydziana. Specjalistyczne skrobie papierowe są wykorzystywane do poprawy odpływu wody, retencji włókien, odporności na oleje i tłuszcze, poprawy drukowalności oraz kontroli zapotrzebowania na tlen biologiczny. Skrobie i specjalistyczne skrobie są również stosowane w przemyśle tekstylnym. Skrobie przemysłowe znajdują zastosowanie w produkcji materiałów budowlanych, tekstyliów, klejów, farmaceutyków, kosmetyków, a także w górnictwie i filtracji wody. Firma dostarcza również specjalistyczne skrobie przemysłowe do zastosowań w biomateriałach, takich jak biodegradowalne tworzywa sztuczne, zmiękczacze i środki do pielęgnacji włosów i skóry, proszki do pudrowania rękawiczek chirurgicznych oraz produkcja włókien szklanych i izolacji.

Ingredion oferuje również produkty słodzące, takie jak syropy glukozowe, syrop z wysoką zawartością maltozy, syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, dekstroza, poliole, maltodekstryna, syrop glukozowy w postaci proszku oraz syropy bez GMO. Produkty te znajdują zastosowanie w produktach spożywczych i napojach, takich jak pieczywo, przekąski, owoce w puszkach, przyprawy, słodycze, produkty mleczne, lody, dżemy, mieszanki do przygotowania, syropy do naleśników, napoje gazowane, napoje owocowe i wiele innych.

Ponadto, firma rafinuje olej kukurydziany, paszę glutenową z kukurydzy oraz mączkę glutenową z kukurydzy. Oferuje również inne produkty, takie jak koncentraty, przecierki i esencje owocowo-warzywne, białka roślinne oraz systemy i mieszanki hydrokoloidowe. Ingredion Incorporated została założona w 1906 roku i ma swoją siedzibę w Westchester, Illinois. Wcześniej znana była jako Corn Products International, Inc., a zmieniła swoją nazwę na Ingredion Incorporated w czerwcu 2012 roku.

Inwestuj w akcje Ingredion

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Ingredion? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Ingredion z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Ingredion. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Ingredion jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Ingredion. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Ingredion, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Ingredion lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Ingredion (INGR)

Nazwa firmyIngredion
TickerINGR
Oficjalna strona internetowahttps://ir.ingredionincorporated.com/
Data założenia1906
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – podstawowe
BranżaProdukty spożywcze
Wypłaca dywidendę

Ingredion cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... INGR
25. 09. 2023 Ładowanie... INGR
24. 09. 2023 Ładowanie... INGR
23. 09. 2023 Ładowanie... INGR
22. 09. 2023 Ładowanie... INGR
21. 09. 2023 Ładowanie... INGR
20. 09. 2023 Ładowanie... INGR
19. 09. 2023 Ładowanie... INGR
18. 09. 2023 Ładowanie... INGR
17. 09. 2023 Ładowanie... INGR
16. 09. 2023 Ładowanie... INGR
15. 09. 2023 Ładowanie... INGR
14. 09. 2023 Ładowanie... INGR
13. 09. 2023 Ładowanie... INGR

Oceń akcje Ingredion


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo