Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Archer-Daniels-Midland

Akcje Archer-Daniels-Midland (ADM) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Archer-Daniels-Midland

Notowania akcji Archer-Daniels-Midland (ADM)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Archer-Daniels-Midland (ADM)

Archer-Daniels-Midland Company towarzyszy, przewozi, przechowuje, przetwarza i handluje surowcami rolnymi, produktami i składnikami w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Kajmanach, Brazylii, Meksyku, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej. Firma działa w trzech segmentach: Usługi Rolnicze i Oleiste, Rozwiązania Węglowodanowe i Żywienie.

Pochodzi, handluje, przechowuje i przewozi surowce rolnicze, takie jak nasiona oleiste i miękkie nasiona. Firma zajmuje się również importem, eksportem i dystrybucją towarów rolnych i paszowych oraz strukturalnym finansowaniem handlu. Ponadto oferuje oleje roślinne i mąki białkowe; składniki dla klientów z branży spożywczej, paszowej, energetycznej i przemysłowej; surowe oleje roślinne, oleje sałatkowe, margarynę, smalec i inne produkty spożywcze; oraz częściowo oczyszczone oleje do produkcji biopaliw i glikoli do zastosowania w chemikaliach, farbach i innych produktach przemysłowych.

Dodatkowo firma dostarcza orzeszki ziemne, składniki pochodzące z orzeszków ziemnych i celulozę bawełnianą; słodziki, skrobie kukurydziane i pszenną, syrop, glukozę, mąkę pszenną i dekstrozę; alkohol i inne składniki spożywcze i paszowe; alkohol etylowy i etanol; paszę z glutenu kukurydzianego i mąkę; resztki po destylacji; i kwasy cytrynowe.

Ponadto firma dostarcza naturalne aromaty, systemy aromatyczne, naturalne barwniki, białka, emulgatory, rozpuszczalne włókna, poliole, hydrokoloidy, probiotyki, prebiotyki, enzymy i ekstrakty roślinne; oraz inne specjalistyczne składniki spożywcze i paszowe; jadalne nasiona roślin strączkowych; pasze formułowane i produkty dla zdrowia i żywienia zwierząt; oraz kontraktowe i prywatne przysmaki i karmy dla zwierząt domowych.

Firma oferuje również usługi maklera giełdowego; usługi pośrednictwa w handlu towarami; marże gotówkowe i zabezpieczenia zdeponowane w izbach rozliczeniowych giełd towarowych; oraz gotówkę zabezpieczającą w ramach określonych umów ubezpieczeniowych. Firma została założona w 1902 roku i ma siedzibę w Chicago, Illinois.

Inwestuj w akcje Archer-Daniels-Midland

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Archer-Daniels-Midland? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Archer-Daniels-Midland z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Archer-Daniels-Midland. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Archer-Daniels-Midland jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Archer-Daniels-Midland. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Archer-Daniels-Midland, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Archer-Daniels-Midland lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Archer-Daniels-Midland (ADM)

Nazwa firmyArcher-Daniels-Midland
TickerADM
Oficjalna strona internetowahttps://investors.adm.com/
Data założenia1902
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – podstawowe
BranżaProdukty spożywcze
Wypłaca dywidendę

Archer-Daniels-Midland cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... ADM
26. 09. 2023 Ładowanie... ADM
25. 09. 2023 Ładowanie... ADM
24. 09. 2023 Ładowanie... ADM
23. 09. 2023 Ładowanie... ADM
22. 09. 2023 Ładowanie... ADM
21. 09. 2023 Ładowanie... ADM
20. 09. 2023 Ładowanie... ADM
19. 09. 2023 Ładowanie... ADM
18. 09. 2023 Ładowanie... ADM
17. 09. 2023 Ładowanie... ADM
16. 09. 2023 Ładowanie... ADM
15. 09. 2023 Ładowanie... ADM
14. 09. 2023 Ładowanie... ADM

Oceń akcje Archer-Daniels-Midland


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo