Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Honeywell

Akcje Honeywell (HON) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Honeywell

Notowania akcji Honeywell (HON)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Honeywell (HON)

Honeywell International Inc. to firma technologiczna i produkcyjna, która działa na całym świecie. Mają segment Aerospace, który oferuje jednostki pomocnicze, silniki napędowe, zintegrowaną awionikę, systemy kontroli środowiska i zasilania elektrycznego, sterowanie silnikiem, bezpieczeństwo lotu, komunikację, sprzęt nawigacyjny, aplikacje danych i oprogramowanie, systemy radarowe i nadzoru, oświetlenie samolotów, zaawansowane systemy i instrumenty, komponenty satelitarne i kosmiczne oraz koła i hamulce samolotowe; części zamienne; usługi naprawy, przeglądu i konserwacji; oraz systemy termiczne, a także usługi zarządzania i łączności bezprzewodowej.

Segment Honeywell Building Technologies dostarcza oprogramowanie do sterowania i optymalizacji budynków; czujniki, przełączniki, systemy sterowania i instrumenty do zarządzania energią; kontrolę dostępu; monitorowanie wideo; produkty przeciwpożarowe; oraz instalację, konserwację i modernizację systemów.

Segment Performance Materials and Technologies oferuje sterowanie automatyzacją, instrumentację, oprogramowanie i usługi związane; katalizatory i adsorbenty, sprzęt i doradztwo; oraz materiały do produkcji końcowych produktów, takich jak pancerz kuloodporny, nylon, układy komputerowe i opakowania farmaceutyczne, a także dostarcza materiały oparte na technologii hydrofluoroolefinowej.

Segment Safety and Productivity Solutions dostarcza sprzęt ochrony osobistej, odzież, wyposażenie i obuwie; technologię wykrywania gazów; powiadomienia i wiadomości awaryjne w chmurze; urządzenia mobilne i oprogramowanie; sprzęt i oprogramowanie do automatyzacji łańcucha dostaw i magazynu; specjalistyczne sensory, przełączniki i sterowanie; oraz oprogramowanie do zarządzania danymi i aktywami.

Firma została założona w 1885 roku i ma swoją siedzibę w Charlotte, w stanie Karolina Północna.

Inwestuj w akcje Honeywell

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Honeywell? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Honeywell z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Honeywell. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Honeywell jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Honeywell. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Honeywell, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Honeywell lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Honeywell (HON)

Nazwa firmyHoneywell
TickerHON
Oficjalna strona internetowahttps://investor.honeywell.com/
Data założenia1906
SektorPrzemysł
BranżaKonglomeraty przemysłowe
Wypłaca dywidendę

Honeywell cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... HON
25. 09. 2023 Ładowanie... HON
24. 09. 2023 Ładowanie... HON
23. 09. 2023 Ładowanie... HON
22. 09. 2023 Ładowanie... HON
21. 09. 2023 Ładowanie... HON
20. 09. 2023 Ładowanie... HON
19. 09. 2023 Ładowanie... HON
18. 09. 2023 Ładowanie... HON
17. 09. 2023 Ładowanie... HON
16. 09. 2023 Ładowanie... HON
15. 09. 2023 Ładowanie... HON
14. 09. 2023 Ładowanie... HON
13. 09. 2023 Ładowanie... HON

Oceń akcje Honeywell


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo