Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » 3M Company

Akcje 3M Company (MMM) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji 3M Company

Notowania akcji 3M Company (MMM)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach 3M Company (MMM)

3M Company to firma, która świadczy zróżnicowane usługi technologiczne w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Firma działa w czterech segmentach:

Bezpieczeństwo i Przemysł: oferuje środki ścierniwe i wykończeniowe do obróbki metali; rozwiązania do naprawy karoserii samochodowych; systemy zamykania dla produktów higieny osobistej, materiały maskujące i opakowaniowe; produkty elektryczne i materiały do budownictwa i konserwacji, dystrybucji energii elektrycznej oraz producentów oryginalnego sprzętu elektrycznego; kleje strukturalne i taśmy; rozwiązania ochrony dróg oddechowych, słuchu, wzroku i przed upadkiem; oraz naturalne i powlekane minerały granulowane do dachówek.

Transport i Elektronika: dostarcza rozwiązania ceramiczne; taśmy mocujące, folie, systemy dźwiękowe i zarządzanie temperaturą dla pojazdów transportowych; wysokiej jakości folie graficzne w dużym formacie do reklamy i oznakowania floty; folie zarządzające światłem i rozwiązania montażu elektroniki; rozwiązania pakowania i łączenia; oraz oznakowanie odblaskowe dla dróg i bezpieczeństwa pojazdów.

Opieka Zdrowotna: oferuje oprogramowanie do kodowania procedur medycznych i rozliczania; produkty i rozwiązania do pielęgnacji skóry, leczenia ran i zapobiegania infekcjom; rozwiązania stomatologiczne i ortodontyczne; oraz systemy filtracji i oczyszczania.

Konsumencki: dostarcza opatrunki, stabilizatory, podpórki i maski ochronne dla konsumentów; produkty do czyszczenia domu; artykuły ścierne, akcesoria malarskie, produkty do pielęgnacji samochodu, zawieszenia obrazów i rozwiązania dotyczące jakości powietrza dla konsumentów; oraz produkty papiernicze.

Firma oferuje swoje produkty za pośrednictwem handlu elektronicznego i tradycyjnych hurtowników, sprzedawców detalicznych, pośredników, dystrybutorów i dealerów. 3M Company została założona w 1902 roku i ma swoją siedzibę w St. Paul, w stanie Minnesota.

Inwestuj w akcje 3M Company

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje 3M Company? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji 3M Company z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji 3M Company. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje 3M Company jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji 3M Company. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji 3M Company, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje 3M Company lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o 3M Company (MMM)

Nazwa firmy3M Company
TickerMMM
Oficjalna strona internetowahttps://www.3m.com/
Data założenia1902
SektorPrzemysł
BranżaKonglomeraty przemysłowe
Wypłaca dywidendę

3M Company cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... MMM
04. 12. 2023 Ładowanie... MMM
03. 12. 2023 Ładowanie... MMM
02. 12. 2023 Ładowanie... MMM
01. 12. 2023 Ładowanie... MMM
30. 11. 2023 Ładowanie... MMM
29. 11. 2023 Ładowanie... MMM
28. 11. 2023 Ładowanie... MMM
27. 11. 2023 Ładowanie... MMM
26. 11. 2023 Ładowanie... MMM
25. 11. 2023 Ładowanie... MMM
24. 11. 2023 Ładowanie... MMM
23. 11. 2023 Ładowanie... MMM
22. 11. 2023 Ładowanie... MMM

Oceń akcje 3M Company


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo