Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Fossil Group

Akcje Fossil Group (FOSL) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Fossil Group

Notowania akcji Fossil Group (FOSL)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Fossil Group (FOSL)

Firma Fossil Group, Inc. jest wiodącym producentem i dystrybutorem akcesoriów modowych na świecie. Projektuje, rozwija, promuje i dystrybuuje różne produkty dla konsumentów w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji i na całym świecie. Ich asortyment obejmuje tradycyjne zegarki, smartwatche, biżuterię, torebki, drobne wyroby skórzane, paski i okulary przeciwsłoneczne.

Firma oferuje swoje produkty pod różnymi markami, takimi jak FOSSIL, SKAGEN, MICHELE, RELIC i ZODIAC. Mają również licencję na sprzedaż innych znanych marek, takich jak ARMANI EXCHANGE, DIESEL, DKNY, EMPORIO ARMANI, KATE SPADE NEW YORK, MICHAEL KORS, PUMA, TORY BURCH, Skechers i BMW.

Produkty Fossil Group, Inc. są dostępne w ich własnych sklepach detalicznych, domach towarowych, sklepach specjalistycznych, sklepach z zegarkami i biżuterią, sklepach masowych, stronach internetowych e-commerce oraz na pokładach samolotów i statków wycieczkowych. Firma została założona w 1984 roku jako Fossil, Inc. i w 2013 roku zmieniła nazwę na Fossil Group, Inc. Siedziba firmy znajduje się w Richardson, Teksas.

Firma Fossil Group, Inc. słynie z innowacyjnych projektów i wysokiej jakości produktów. Mają szeroki wybór produktów, od eleganckich zegarków tradycyjnych po nowoczesne smartwatche. Regularnie wprowadzają na rynek nowe kolekcje, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Współpracują również z innymi znanymi markami, aby oferować jeszcze większy wybór produktów.

Firma ma silną obecność na rynkach amerykańskim, europejskim i azjatyckim. Jej produkty są dostępne w wielu sklepach detalicznych, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Fossil Group, Inc. stale poszerza swoją sieć sprzedaży, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dzięki swojej globalnej obecności firma jest liderem w branży akcesoriów modowych i cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Inwestuj w akcje Fossil Group

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Fossil Group? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Fossil Group z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Fossil Group. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Fossil Group jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Fossil Group. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Fossil Group, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Fossil Group lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Fossil Group (FOSL)

Nazwa firmyFossil Group
TickerFOSL
Oficjalna strona internetowahttps://www.fossilgroup.com/investors/
Data założenia1984
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaTekstylia, odzież i towary luksusowe
Wypłaca dywidendę

Fossil Group cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
02. 12. 2023 Ładowanie... FOSL
01. 12. 2023 Ładowanie... FOSL
30. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
29. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
28. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
27. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
26. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
25. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
24. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
23. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
22. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
21. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
20. 11. 2023 Ładowanie... FOSL
19. 11. 2023 Ładowanie... FOSL

Oceń akcje Fossil Group


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo