Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Fastly

Akcje Fastly (FSLY) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Fastly

Notowania akcji Fastly (FSLY)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Fastly (FSLY)

Fastly, Inc. to firma, która działa na platformie chmury krawędziowej, przetwarzając, dostarczając i zabezpieczając aplikacje swoich klientów w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie. Chmura krawędziowa to kategoria infrastruktury jako usługi, która umożliwia programistom budowanie, zabezpieczanie i dostarczanie doświadczeń cyfrowych na krawędzi internetu. Jest to platforma programowalna, zaprojektowana do dostarczania stron internetowych i aplikacji.

Firma oferuje Compute@Edge; usługi sieciowe, które przyspieszają i optymalizują dostarczanie ruchu internetowego i aplikacji; wykrywanie urządzeń i geolokalizację; sieć dostarczania treści, taką jak dynamiczne przyspieszanie witryn, ochrona źródła, natychmiastowe czyszczenie, klucze zastępcze, programowalna kontrola, kompresja treści, niezawodność oraz nowoczesne protokoły i usługi wydajnościowe; a także rozwiązania i usługi strumieniowe, w tym transmisję na żywo i ochronę mediów. Firma oferuje również rozwiązania zabezpieczające na krawędzi, takie jak ochrona przed atakami DDoS, nowoczesny firewall aplikacyjny, ochrona przed botami, ochrona API i ATO, zaawansowane ograniczanie przepustowości oraz usługi zgodności; bezpieczeństwo warstwy transportowej (TLS) i TLS platformy; oraz połączenie z źródłem.

Ponadto, firma oferuje aplikacje na krawędzi, takie jak równoważenie obciążenia i optymalizatory obrazów; wideo na żądanie; oraz usługi dostarczania na krawędzi. Obsługuje klientów z branży wydawniczej, mediów i rozrywki, technologii, handlu elektronicznego i edukacji online, oprogramowania jako usługi, podróży i gościnności oraz usług finansowych. Firma wcześniej znana była jako SkyCache, Inc. i zmieniła nazwę na Fastly, Inc. w maju 2012 roku. Fastly, Inc. została założona w 2011 roku i ma siedzibę w San Francisco, w Kalifornii.

Inwestuj w akcje Fastly

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Fastly? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Fastly z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Fastly. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Fastly jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Fastly. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Fastly, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Fastly lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Fastly (FSLY)

Nazwa firmyFastly
TickerFSLY
Oficjalna strona internetowahttps://www.fastly.com/
Data założenia2011
SektorTechnologie informacyjne
BranżaUsługi informatyczne
Wypłaca dywidendę

Fastly cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... FSLY
04. 12. 2023 Ładowanie... FSLY
03. 12. 2023 Ładowanie... FSLY
02. 12. 2023 Ładowanie... FSLY
01. 12. 2023 Ładowanie... FSLY
30. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
29. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
28. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
27. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
26. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
25. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
24. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
23. 11. 2023 Ładowanie... FSLY
22. 11. 2023 Ładowanie... FSLY

Oceń akcje Fastly


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo