Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Callon Petroleum

Akcje Callon Petroleum (CPE) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Callon Petroleum

Notowania akcji Callon Petroleum (CPE)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Callon Petroleum (CPE)

Callon Petroleum Company to niezależna firma naftowa i gazowa, która skupia się na pozyskiwaniu, poszukiwaniu i rozwijaniu zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego na terenie Zachodniego Teksasu. Firma została założona w 1950 roku i ma swoją siedzibę w Houston, Teksas.

Callon Petroleum Company jest jednym z wiodących graczy na rynku naftowym i gazowym w regionie Zachodniego Teksasu. Firma posiada bogate doświadczenie w dziedzinie poszukiwania i wydobycia ropy naftowej oraz gazu ziemnego.

Firma Callon Petroleum Company inwestuje w nowoczesne technologie i innowacyjne metody wydobycia, co pozwala jej efektywnie eksploatować zasoby ropy i gazu. Dzięki temu firma osiąga wysokie wyniki wydajności i utrzymuje konkurencyjną pozycję na rynku.

Callon Petroleum Company prowadzi działalność na terenie Zachodniego Teksasu, który jest znanym regionem naftowym o dużym potencjale wydobycia. Firma aktywnie poszukuje nowych obszarów do eksploatacji i inwestuje w rozwój istniejących pól naftowych i gazowych.

Firma Callon Petroleum Company angażuje się również w działalność społeczną i ekologiczną. Przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony środowiska, dbając o minimalizację wpływu naftowego i gazowego wydobycia na otaczającą przyrodę.

Callon Petroleum Company zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie poszukiwania i wydobycia ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Firma dąży do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich pracowników, aby utrzymać wysoką jakość swojej działalności.

Callon Petroleum Company jest liderem w branży naftowej i gazowej, który konsekwentnie osiąga dobre wyniki finansowe i rozwija swoje zasoby. Firma jest zaangażowana w długoterminowy rozwój i utrzymanie stabilności na rynku energetycznym.

Inwestuj w akcje Callon Petroleum

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Callon Petroleum? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Callon Petroleum z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Callon Petroleum. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Callon Petroleum jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Callon Petroleum. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Callon Petroleum, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Callon Petroleum lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Callon Petroleum (CPE)

Nazwa firmyCallon Petroleum
TickerCPE
Oficjalna strona internetowahttps://www.callon.com/
Data założenia1950
SektorEnergetyka
BranżaRopa naftowa, gaz ziemny i paliwa
Wypłaca dywidendę

Callon Petroleum cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... CPE
25. 09. 2023 Ładowanie... CPE
24. 09. 2023 Ładowanie... CPE
23. 09. 2023 Ładowanie... CPE
22. 09. 2023 Ładowanie... CPE
21. 09. 2023 Ładowanie... CPE
20. 09. 2023 Ładowanie... CPE
19. 09. 2023 Ładowanie... CPE
18. 09. 2023 Ładowanie... CPE
17. 09. 2023 Ładowanie... CPE
16. 09. 2023 Ładowanie... CPE
15. 09. 2023 Ładowanie... CPE
14. 09. 2023 Ładowanie... CPE
13. 09. 2023 Ładowanie... CPE

Oceń akcje Callon Petroleum


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo