Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Verizon

Akcje Verizon (VZ) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Verizon

Notowania akcji Verizon (VZ)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Verizon (VZ)

Verizon Communications Inc. to firma, która oferuje produkty i usługi z zakresu komunikacji, technologii, informacji i rozrywki dla konsumentów, firm i instytucji rządowych na całym świecie. Działa w dwóch segmentach: Verizon Consumer Group (Consumer) i Verizon Business Group (Business).

Segment Consumer dostarcza usługi bezprzewodowe za pośrednictwem sieci w Stanach Zjednoczonych pod markami Verizon i TracFone, a także poprzez hurtowe i inne umowy. Oferuje również szerokopasmowy dostęp bezprzewodowy (FWA) za pośrednictwem swoich sieci bezprzewodowych. Firma świadczy również usługi przewodowe w regionie Mid-Atlantic i północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych oraz w Waszyngtonie, D.C. za pośrednictwem swojej sieci światłowodowej, portfela produktów Verizon Fios i sieci opartej na miedzi.

Segment Business dostarcza usługi i produkty komunikacji bezprzewodowej i przewodowej, w tym dane, wideo, wideokonferencje, sieci korporacyjne, zabezpieczenia i zarządzanie siecią, lokalne i międzymiastowe połączenia głosowe, dostęp do sieci oraz różne usługi i produkty IoT, a także szerokopasmowy dostęp bezprzewodowy (FWA) za pośrednictwem swoich sieci bezprzewodowych. Firma była wcześniej znana jako Bell Atlantic Corporation i zmieniła swoją nazwę na Verizon Communications Inc. w czerwcu 2000 roku. Verizon Communications Inc. została założona w 1983 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Verizon Communications Inc. jest jednym z największych dostawców usług telekomunikacyjnych na świecie. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym telefonię komórkową, szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową, usługi przewodowe i bezprzewodowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiada rozbudowaną sieć bezprzewodową, która obejmuje wiele regionów w Stanach Zjednoczonych. Verizon jest również liderem w dziedzinie technologii 5G i innowacyjnych rozwiązań dla Internetu Rzeczy (IoT).

Inwestuj w akcje Verizon

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Verizon? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Verizon z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Verizon. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Verizon jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Verizon. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Verizon, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Verizon lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Verizon (VZ)

Nazwa firmyVerizon
TickerVZ
Oficjalna strona internetowahttps://www.verizon.com/
Data założenia1983
SektorTelekomunikacja
BranżaZróżnicowane usługi telekomunikacyjne
Wypłaca dywidendę

Verizon cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... VZ
25. 09. 2023 Ładowanie... VZ
24. 09. 2023 Ładowanie... VZ
23. 09. 2023 Ładowanie... VZ
22. 09. 2023 Ładowanie... VZ
21. 09. 2023 Ładowanie... VZ
20. 09. 2023 Ładowanie... VZ
19. 09. 2023 Ładowanie... VZ
18. 09. 2023 Ładowanie... VZ
17. 09. 2023 Ładowanie... VZ
16. 09. 2023 Ładowanie... VZ
15. 09. 2023 Ładowanie... VZ
14. 09. 2023 Ładowanie... VZ
13. 09. 2023 Ładowanie... VZ

Oceń akcje Verizon


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo