Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Trimble

Akcje Trimble (TRMB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Trimble

Notowania akcji Trimble (TRMB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Trimble (TRMB)

Trimble Inc. to firma, która dostarcza rozwiązania technologiczne umożliwiające profesjonalistom i pracownikom mobilnym na całym świecie poprawę lub transformację ich procesów pracy.

Segment Budownictwo i Infrastruktura firmy oferuje oprogramowanie do trasy i projektowania, systemy do prowadzenia i kontrolowania maszyn budowlanych, oprogramowanie do projektowania i udostępniania danych w 3D, systemy do monitorowania, śledzenia i zarządzania zasobami, sprzętem i pracownikami, oprogramowanie do udostępniania i komunikowania danych, rozwiązania zarządzania programami dla właścicieli budowlanych, oprogramowanie do koncepcyjnego projektowania i modelowania w 3D, oprogramowanie do modelowania informacji o budynkach, rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa, zarządzania projektami i współpracy w projektach, zintegrowane systemy układu terenu i pomiaru, rozwiązania do szacowania kosztów, harmonogramowania i kontroli projektów oraz aplikacje dla podwykonawców i branż.

Segment Geoprzestrzeń firmy oferuje produkty geodezyjne i geoprzestrzenne oraz systemy informacji geograficznej.

Segment Zasoby i Usługi Publiczne firmy oferuje produkty i usługi związane z precyzyjnym rolnictwem, takie jak systemy prowadzenia i pozycjonowania, w tym systemy autonomicznego sterowania, systemy automatycznego i zmiennego stosowania oraz technologie, oraz rozwiązania zarządzania informacjami; nawigację manualną i automatyczną dla traktorów i innych maszyn rolniczych; rozwiązania do automatyzacji stosowania pestycydów i siewu; rozwiązania wodne; oraz oprogramowanie rolnicze.

Segment Transport firmy oferuje rozwiązania dla rynków długodystansowego przewozu towarów i spedycji; rozwiązania mobilne, w tym zarządzanie trasami, bezpieczeństwo i zgodność, kompleksowe zarządzanie pojazdami, inteligencję wideo i komunikację w łańcuchu dostaw; oraz systemy zarządzania flotą i transportem, analizy, planowanie tras, mapowanie, raportowanie i rozwiązania modelowania predykcyjnego.

Firma została założona w 1978 roku jako Trimble Navigation Limited i zmieniła swoją nazwę na Trimble Inc. w październiku 2016 roku. Jej siedziba znajduje się w Westminster, w stanie Kolorado.

Inwestuj w akcje Trimble

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Trimble? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Trimble z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Trimble. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Trimble jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Trimble. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Trimble, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Trimble lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Trimble (TRMB)

Nazwa firmyTrimble
TickerTRMB
Oficjalna strona internetowahttps://investor.trimble.com/
Data założenia1978
SektorTechnologie informacyjne
BranżaESprzęt, narzędzia i części elektroniczne
Wypłaca dywidendę

Trimble cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
25. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
24. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
23. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
22. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
21. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
20. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
19. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
18. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
17. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
16. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
15. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
14. 09. 2023 Ładowanie... TRMB
13. 09. 2023 Ładowanie... TRMB

Oceń akcje Trimble


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo