Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » TransDigm Group

Akcje TransDigm Group (TDG) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji TransDigm Group

Notowania akcji TransDigm Group (TDG)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach TransDigm Group (TDG)

TransDigm Group Incorporated to firma projektująca, producentka i dostarczająca komponenty lotnicze w Stanach Zjednoczonych i za granicą. W segmencie Power & Control oferuje ona aktuatorów mechanicznych/elektromechanicznych i sterowania, systemy zapłonowe i technologię silnikową, specjalistyczne pompy i zawory, urządzenia do regulacji mocy, specjalistyczne silniki i generatory prądu stałego/prądu zmiennego, baterie i ładowarki, kontrolery danych i zasilania, produkty sensoryczne, przełączniki i panele przekaźnikowe, wciągarki, wciągarki linowe i urządzenia podnoszące oraz systemy załadunku i obsługi ładunków. Ten segment obsługuje dostawców silników i systemów zasilania, linie lotnicze, dostawców usług konserwacji zewnętrznej, agencje zakupowe wojskowe i warsztaty naprawcze.

Segment Airframe firmy dostarcza zabezpieczenia i blokady inżynieryjne, pręty inżynieryjne, złączki inżynieryjne i rozwiązania uszczelniające z elastomerów, komponenty i systemy zabezpieczeń kokpitu, wyświetlacze kokpitu, systemy audio, radio i antenowe, komponenty toaletowe, pasy bezpieczeństwa i ograniczniki bezpieczeństwa, powierzchnie wewnętrzne i powiązane komponenty inżynieryjne i dostosowane, produkty ochrony termicznej i izolacyjne, technologię oświetlenia i sterowania oraz spadochrony. Ten segment obsługuje producentów konstrukcji kadłuba, dostawców systemów i podsystemów kabiny, linie lotnicze, dostawców usług konserwacji zewnętrznej, agencje zakupowe wojskowe i warsztaty naprawcze.

Segment Non-aviation firmy oferuje pasy bezpieczeństwa i ograniczniki bezpieczeństwa do zastosowań w transporcie lądowym; aktuatorów elektromechanicznych do zastosowań kosmicznych; aktuatorów hydraulicznych/elektromechanicznych i zaworów paliwowych do turbin gazowych na lądzie; systemy tankowania dla ciężkiego sprzętu używanego w górnictwie, budownictwie i innych branżach; oraz sterowanie turbinowe dla rynków energetyki i przemysłu naftowego. Ten segment obsługuje dostawców pojazdów terenowych i podsystemów, dostawców systemów zabezpieczeń dla dzieci oraz dostawców satelitarnych i kosmicznych; oraz producentów ciężkiego sprzętu.

Firma została założona w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Cleveland, Ohio.

Inwestuj w akcje TransDigm Group

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje TransDigm Group? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji TransDigm Group z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji TransDigm Group. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje TransDigm Group jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji TransDigm Group. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji TransDigm Group, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje TransDigm Group lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o TransDigm Group (TDG)

Nazwa firmyTransDigm Group
TickerTDG
Oficjalna strona internetowahttps://www.transdigm.com/investor-relations/
Data założenia1993
SektorPrzemysł
BranżaLotnictwo i obrona
Wypłaca dywidendę

TransDigm Group cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... TDG
04. 12. 2023 Ładowanie... TDG
03. 12. 2023 Ładowanie... TDG
02. 12. 2023 Ładowanie... TDG
01. 12. 2023 Ładowanie... TDG
30. 11. 2023 Ładowanie... TDG
29. 11. 2023 Ładowanie... TDG
28. 11. 2023 Ładowanie... TDG
27. 11. 2023 Ładowanie... TDG
26. 11. 2023 Ładowanie... TDG
25. 11. 2023 Ładowanie... TDG
24. 11. 2023 Ładowanie... TDG
23. 11. 2023 Ładowanie... TDG
22. 11. 2023 Ładowanie... TDG

Oceń akcje TransDigm Group


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo