Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Toyota

Akcje Toyota (TM) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Toyota

Notowania akcji Toyota (TM)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Toyota (TM)

Toyota Motor Corporation to firma, która projektuje, produkuje, montuje i sprzedaje samochody osobowe, vany i pojazdy użytkowe oraz związane z nimi części i akcesoria. Działa w branżach motoryzacyjnej, usług finansowych i innych.

Firma oferuje samochody hybrydowe pod nazwą Prius, pojazdy z ogniwami paliwowymi pod nazwą MIRAI oraz konwencjonalne samochody z silnikiem spalinowym, w tym samochody miejskie i kompaktowe pod nazwami Corolla i Raize. Oferuje również minisamochody, samochody osobowe, pojazdy użytkowe i części samochodowe pod marką Toyota, samochody średniej wielkości, samochody luksusowe, samochody sportowe pod nazwami GR Yaris, Corolla Sport, Corolla Cross i Supra oraz samochody rekreacyjne i terenowe pod nazwą Highlander. Ponadto firma oferuje samochody dostawcze pod nazwą Tacoma, vany oraz ciężarówki i autobusy.

Ponadto firma świadczy usługi finansowe, takie jak detaliczne finansowanie i leasing, finansowanie hurtowe, ubezpieczenia i karty kredytowe. Projektuje, produkuje i sprzedaje również domy prefabrykowane. Dodatkowo firma prowadzi portal internetowy GAZOO.com, który zawiera informacje motoryzacyjne. Działa w Japonii, Ameryce Północnej, Europie, Azji, Ameryce Środkowej i Południowej, Oceanii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Firma została założona w 1933 roku i ma siedzibę w Toyocie, w Japonii.

Toyota Motor Corporation jest jednym z największych producentów samochodów na świecie. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, szczególnie w dziedzinie pojazdów hybrydowych. Toyota jest również liderem w dziedzinie pojazdów z ogniwami paliwowymi, które są przyjazne dla środowiska i wykorzystują wodór jako źródło energii. Firma ma szeroką gamę modeli samochodów, które spełniają różne potrzeby i preferencje klientów. Toyota jest również zaangażowana w rozwój zrównoważonej mobilności i działa na rzecz redukcji emisji CO2 oraz ochrony środowiska naturalnego.

Inwestuj w akcje Toyota

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Toyota? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Toyota z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Toyota. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Toyota jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Toyota. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Toyota, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Toyota lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Toyota (TM)

Nazwa firmyToyota
TickerTM
Oficjalna strona internetowahttps://global.toyota/en/ir/
Data założenia1937
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaSamochody
Wypłaca dywidendę

Toyota cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... TM
26. 09. 2023 Ładowanie... TM
25. 09. 2023 Ładowanie... TM
24. 09. 2023 Ładowanie... TM
23. 09. 2023 Ładowanie... TM
22. 09. 2023 Ładowanie... TM
21. 09. 2023 Ładowanie... TM
20. 09. 2023 Ładowanie... TM
19. 09. 2023 Ładowanie... TM
18. 09. 2023 Ładowanie... TM
17. 09. 2023 Ładowanie... TM
16. 09. 2023 Ładowanie... TM
15. 09. 2023 Ładowanie... TM
14. 09. 2023 Ładowanie... TM

Oceń akcje Toyota


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo