Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Take-Two Interactive

Akcje Take-Two Interactive (TTWO) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Take-Two Interactive

Notowania akcji Take-Two Interactive (TTWO)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Take-Two Interactive (TTWO)

Take-Two Interactive Software, Inc. to firma zajmująca się tworzeniem, publikowaniem i promocją interaktywnych rozwiązań rozrywkowych dla klientów na całym świecie. Oferuje swoje produkty pod nazwami Rockstar Games, 2K, Private Division i Zynga.

Firma rozwija i publikuje gry akcji/przygodowe takie jak Grand Theft Auto, Max Payne, Midnight Club, LA Noire i Red Dead Redemption. Ponadto publikuje różne gry na różnych platformach i w różnych gatunkach, takie jak strzelanki, gry akcji, gry fabularne, strategie, sportowe oraz gry rodzinne i casualowe. Wśród nich znajdują się takie tytuły jak BioShock, Mafia, Sid Meier's Civilization, seria XCOM, Borderlands i Tiny Tina's Wonderland.

Firma publikuje również symulacje sportowe, takie jak seria NBA 2K, gra koszykarska; seria WWE 2K, profesjonalna wrestlingowa gra; oraz PGA TOUR 2K. Ponadto oferuje takie gry jak Kerbal Space Program, OlliOlli World, The Outer Worlds i Ancestors: The Humankind Odyssey. Wśród jej darmowych gier mobilnych znajdują się CSR Racing, Dragon City, Empires & Puzzles, FarmVille, Golf Rival, Harry Potter: Puzzles & Spells, Merge Dragons, Merge Magic, Monster Legends, Toon Blast, Top Eleven, Toy Blast, Two Dots, Words With Friends i Zynga Poker. Firma posiada również wiele innych tytułów mobilnych, takich jak Fill the Fridge!, Parking Jam 3D, Pressure Washing Run i Pull the Pin.

Produkty Take-Two Interactive Software, Inc. są przeznaczone dla konsol do gier, komputerów osobistych oraz urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Firma dostarcza swoje produkty za pośrednictwem sprzedaży detalicznej, pobierania cyfrowego, platform online oraz usług strumieniowania w chmurze. Take-Two Interactive Software, Inc. została założona w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Nowym Jorku, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje Take-Two Interactive

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Take-Two Interactive? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Take-Two Interactive z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Take-Two Interactive. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Take-Two Interactive jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Take-Two Interactive. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Take-Two Interactive, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Take-Two Interactive lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Take-Two Interactive (TTWO)

Nazwa firmyTake-Two Interactive
TickerTTWO
Oficjalna strona internetowahttps://www.take2games.com/
Data założenia1993
SektorTelekomunikacja
BranżaRozrywka
Wypłaca dywidendę

Take-Two Interactive cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
26. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
25. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
24. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
23. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
22. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
21. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
20. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
19. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
18. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
17. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
16. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
15. 09. 2023 Ładowanie... TTWO
14. 09. 2023 Ładowanie... TTWO

Oceń akcje Take-Two Interactive


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo