Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » STAG Industrial

Akcje STAG Industrial (STAG) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji STAG Industrial

Notowania akcji STAG Industrial (STAG)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach STAG Industrial (STAG)

Firma jest firmą inwestycyjną, która skupia się na nabyciu, posiadaniu i zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi w całych Stanach Zjednoczonych. Jej celem jest (i) identyfikacja nieruchomości do nabycia, które oferują względną wartość we wszystkich lokalizacjach, rodzajach nieruchomości przemysłowych i najemcach poprzez zastosowanie własnego modelu oceny ryzyka, (ii) efektywne i opłacalne zarządzanie nieruchomościami oraz (iii) odpowiednie kapitalizowanie działalności, uwzględniając charakter jej aktywów. Firma jest zorganizowana i działa w taki sposób, aby utrzymać swoje kwalifikacje jako REIT zgodnie z sekcjami 856-860 Kodeksu Podatkowego z 1986 roku, z późniejszymi zmianami, i zazwyczaj nie ponosi podatku dochodowego federalnego w zakresie, w jakim obecnie dystrybuuje swoje dochody akcjonariuszom i utrzymuje swoje kwalifikacje jako REIT. Jednak podlega podatkowi dochodowemu i podatkowi od nieruchomości na poziomie stanowym i lokalnym, a także podatkowi dochodowemu i akcyzowemu na niewypłacone dochody.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku firma posiadała 562 budynki w 41 stanach o łącznej powierzchni wynajmowalnej około 111,7 miliona stóp kwadratowych, w tym 484 budynki magazynowe/dystrybucyjne, 74 budynki lekkiego przemysłu, jeden budynek wielofunkcyjny/biurowy i trzy budynki z portfelem Value Add. Chociaż większość jej portfela składa się z nieruchomości jedno najemcy, firma posiada również nieruchomości wielo najemcy i może wynajmować pierwotnie nieruchomości jedno najemcy wielu najemcom. Na dzień 31 grudnia 2022 roku jej budynki były wynajęte w około 98,5%, przy czym żaden pojedynczy najemca nie odpowiadał za więcej niż około 3,0% jej rocznych przychodów z czynszu bazowego, a żadna pojedyncza branża nie odpowiadała za więcej niż około 10,9% jej rocznych przychodów z czynszu bazowego. Firma zamierza utrzymać zróżnicowany mix najemców w celu zminimalizowania ryzyka związanego z pojedynczym najemcą. Na dzień 31 grudnia 2022 roku jej Portfel Operacyjny był wynajęty w około 99,0%, a zmiana czynszu liniowego w nowych i odnowionych umowach wzrosła odpowiednio o około 24,3% i 17,6% w latach zakończonych 31 grudnia 2022 i 2021 roku.

Inwestuj w akcje STAG Industrial

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje STAG Industrial? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji STAG Industrial z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji STAG Industrial. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje STAG Industrial jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji STAG Industrial. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji STAG Industrial, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje STAG Industrial lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o STAG Industrial (STAG)

Nazwa firmySTAG Industrial
TickerSTAG
Oficjalna strona internetowahttps://ir.stagindustrial.com/
Data założenia2010
SektorNieruchomości
BranżaFundusze inwestycyjne w nieruchomości REIT
Wypłaca dywidendę

STAG Industrial cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... STAG
29. 09. 2023 Ładowanie... STAG
28. 09. 2023 Ładowanie... STAG
27. 09. 2023 Ładowanie... STAG
26. 09. 2023 Ładowanie... STAG
25. 09. 2023 Ładowanie... STAG
24. 09. 2023 Ładowanie... STAG
23. 09. 2023 Ładowanie... STAG
22. 09. 2023 Ładowanie... STAG
21. 09. 2023 Ładowanie... STAG
20. 09. 2023 Ładowanie... STAG
19. 09. 2023 Ładowanie... STAG
18. 09. 2023 Ładowanie... STAG
17. 09. 2023 Ładowanie... STAG

Oceń akcje STAG Industrial


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo