Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Schlumberger

Akcje Schlumberger (SLB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Schlumberger

Notowania akcji Schlumberger (SLB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Schlumberger (SLB)

Schlumberger to firma, która działa na całym świecie i dostarcza technologię dla branży energetycznej. Mają cztery działy: Digital & Integration, Reservoir Performance, Well Construction i Production Systems.

Firma oferuje usługi związane z rozwojem pól i produkcją węglowodorów, zarządzaniem węglem, integracją systemów energetycznych, interpretacją złoża i przetwarzaniem danych, usługi i produkty związane z budową studni i poprawą produkcji.

Oferują również informacje dotyczące geologii podziemnej i oceny płynów, usługi otworowe i obudowane, pomiar ciśnienia i przepływu w eksploracji i produkcji, rozwiązania związane z pompowaniem ciśnienia, stymulacją studni i technologią rurki ciągłej.

Dodatkowo, firma oferuje usługi związane z logowaniem osadów, wierceniem kierunkowym, pomiarami podczas wiercenia i logowaniem podczas wiercenia, a także usługi wsparcia inżynieryjnego.

Dostarczają systemy płuczące, projektują, produkują i sprzedają wiertła toczne i wiertła z twardymi ostrzami, technologie związane z zespołem dolnym i powiększaniem otworu wiertniczego, produkty i usługi związane z cementowaniem studni, planowanie i wiercenie studni, nadzór, logistykę, zaopatrzenie i kontraktowanie firm zewnętrznych, a także rozwiązania związane z zarządzaniem platformami wiertniczymi i usługi związane z wierceniem.

Oferują również sprzęt i usługi związane z wierceniem na lądzie. Firma dostarcza również sprzęt do produkcji sztucznego podnoszenia i usługi optymalizacji produkcji, dostarcza packery, zawory bezpieczeństwa, technologię kontroli piasku oraz różne inteligentne technologie i urządzenia do zakończenia studni.

Projektują i produkują zawory, dławiki, napędy i drzewa powierzchniowe. OneSubsea to zintegrowane rozwiązania, produkty, systemy i usługi, w tym głowice studni, drzewa podwodne, kolektory i łączniki przepływowe, systemy sterowania, łączniki i usługi.

Firma została założona w 1926 roku jako Socie´te´ de Prospection E´lectrique i ma swoją siedzibę w Houston, Teksasie.

Inwestuj w akcje Schlumberger

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Schlumberger? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Schlumberger z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Schlumberger. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Schlumberger jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Schlumberger. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Schlumberger, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Schlumberger lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Schlumberger (SLB)

Nazwa firmySchlumberger
TickerSLB
Oficjalna strona internetowahttps://investorcenter.slb.com/investor-overview/
Data założenia1926
SektorEnergetyka
BranżaUrządzenia i usługi energetyczne
Wypłaca dywidendę

Schlumberger cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... SLB
26. 09. 2023 Ładowanie... SLB
25. 09. 2023 Ładowanie... SLB
24. 09. 2023 Ładowanie... SLB
23. 09. 2023 Ładowanie... SLB
22. 09. 2023 Ładowanie... SLB
21. 09. 2023 Ładowanie... SLB
20. 09. 2023 Ładowanie... SLB
19. 09. 2023 Ładowanie... SLB
18. 09. 2023 Ładowanie... SLB
17. 09. 2023 Ładowanie... SLB
16. 09. 2023 Ładowanie... SLB
15. 09. 2023 Ładowanie... SLB
14. 09. 2023 Ładowanie... SLB

Oceń akcje Schlumberger


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo